15
new stories - click to show

Pavel Zuziak

Related to

Dorost: Ústí vstřelilo Stadionu Litoměřice 13 gólů

23.August » HC Usti.cz
Jan Prošek - Litoměřice - Povedený zápas odehráli ústečtí dorostenci. Tým Jana Čalouna a Jaroslava Lineta dokázal v severočeském derby s Litoměřicemi vyhrát vysoko 13:3.

Zpátky u známé party. Heindl poprvé uvidí juniorky v Benešově

29.July » Hokej.cz
Jako další z českých reprezentací má před sebou premiérový sraz v nové sezoně i výběr hokejistek do osmnácti let. Ten má nového kouče, i když pro samotné hráčky novým vůbec nebude.

Zpátky u známé party. Heindl poprvé uvidí juniorky v Benešově

25.July » Hokej.cz
Jako další z českých reprezentací má před sebou premiérový sraz v nové sezoně i výběr hokejistek do osmnácti let. Ten má nového kouče, i když pro samotné hráčky novým vůbec nebude.

Dorost: Slovan otočil derby z 0:3, nakonec vyhrál 7:4

13.October » HC Usti.cz
Jan Prošek - Litoměřice - Ústecký dorost odehrál další utkání soutěže. V Litoměřicích měl zápas špatně rozehraný, prohrával 0:3. Díky povedené třetí třetině, kterou Slovan vyhrál 4:0, dokázal utkání vyhrát 7:4. Čtyřmi góly se na výhře podílel Matyáš…

Dorost: Derby pro Ústí, Litoměřicím bylo pět gólů

20.September » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Hokejisté dorostu Slovanu Ústí odehráli derby s Litoměřicemi. Diváci v Ústí viděli celkem devět branek. Domácí Slovan vyhrál 5:4. Rozhodující gól vstřelil Matyáš Čaloun.

Dorost: Slovan porazil Litoměřice, rozhodla třetí třetina

29.August » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ústí nad Labem - Hokejisté dorostu Ústí nad Labem vyhráli v derby nad Litoměřicemi. O své výhře rozhodl Slovan ve třetí třetině, kterou Ústí vyhrálo 2:1. Slovan celkově vyhrál nad Litoměřicemi 5:4.

Dorost: Ústí přehrálo Litoměřice, Vondráček vstřelil dva góly

22.August » HC Usti.cz
Jan Prošek - Litoměřice - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Litoměřic si vypracovali vedení 5:0, pak se prosadili i domácí. Slovan derby se Stadionem vyhrál 7:3, Vojtěch Vondráček vstřelil dva góly.

Byla velká šance postoupit přes Finky do semifinále, mrzí Škorpíkovou

31.December » Hokej.cz
(BRATISLAVA, od našeho zpravodaje) Ani na pátý pokus v řadě se nepovedlo českým juniorkám prolomit čtvrtfinálové prokletí a budou se muset spokojit s bitvou o páté místo. Tentokrát byly nad síly juniorek Finky, které postoupily po výhře 3:1. „Je to …

Medailový sen se rozplynul, juniorky ve čtvrtfinále podlehly Finsku

30.December » Hokej.cz
(BRATISLAVA, od našeho zpravodaje) Česká juniorská reprezentace žen vyzvala ve čtvrtfinále mistrovství světa Finsko. Trenér Pavel Zuziak musel se svými kolegy řešit nepříjemné starosti, kvůli viróze nemohly do veledůležitého utkání zasáhnout útočnic…

Juniorkám chybělo 5 minut ke zlatu, ve finské generálce končí druhé

15.December » Hokej.cz
České hokejistky do 18 let o víkendu absolvovaly turnajovou generálku před startem mistrovství světa. Ve Finsku jim málo scházelo k prvnímu místu, ale vinou porážky v nájezdech s domácím týmem skončily na stříbrné pozici.

Juniorky daly Norkám osmičku, na finském turnaji končí třetí

5.October » Hokej.cz
České hokejistky do 18 let obsadily na turnaji Kuortane Cup ve Finsku třetí místo. Po dvou porážkách potvrdily roli jasných favoritek proti Norsku, střeleckou převahu 56:6 přetavily ve vysoké vítězství 8:0.

Juniorky prospaly nástup, na finském turnaji mají druhou prohru

4.October » Hokej.cz
České hokejistky do 18 let budou hrát na turnaji v Kuortane pravděpodobně jen o třetí příčku. Podlehly totiž i finským vrstevnicím, a to zejména vinou prachbídné první třetiny. Ztrátu 0:4 se pak ještě snažily dotáhnout, ale nakonec prohrály 3:5.

Tato informační stránka o Pavel Zuziak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Zuziak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes