15
new stories - click to show

Anna Jiřina Pavlasová

Related to

23 juniorek se těší na mistrovství světa do amerického Madisonu

23.May » Hokej.cz
Trenérský štáb české reprezentace žen do 18 let zveřejnil nominaci 23 hokejistek na mistrovství světa, které se koná netradičně v první polovině června v americkém Madisonu a na jeho předměstí v Middletonu.

Po zlatu už se juniorky soustředí na MS. Velikonoce stráví v Náchodě

7.April » Hokej.cz
Nabité reprezentační Velikonoce se budou týkat i ženského výběru do osmnácti let. O svátcích bude trénovat ve východních Čechách.

MS je na dohled. Juniorky i se zámořskými hráčkami prověří Finsko

24.November » Hokej.cz
Zatím nejtěžší prověrku v komplikované přípravě na mistrovství světa absolvují české hokejistky do 18 let. V polovině prosince odehrají tři utkání na finské půdě proti domácím vrstevnicím.

Poslední bitvy před YOG? Mladé Češky měly s Koreou poloviční úspěšnost

30.December » Hokej.cz
České hokejistky do 16 let za sebou mají poslední přípravné duely před olympiádou mládeže. Ve Slaném se dvakrát utkaly se starším týmem Jižní Koreje a odešly s vyrovnanou bilancí jedné výhry a jedné porážky.

Mladé hokejistky vydřely stříbro. Hrály srdcem, těšilo kouče Zuziaka

27.August » iDNES.cz
Už při středečním přípravném utkání proti Švédsku (3:1) naznačily svoji kvalitu. Tu pak české hokejistky do 18 let prokázaly také při víkendovém Turnaji čtyř zemí v Jihlavě.

Tečka proti Ruskám? Fakt se strašně těším, přiznává Pavlasová

25.August » Hokej.cz
Jak dopadne turnaj juniorek v Jihlavě, to je před startem jeho posledního dne zatím ještě ve hvězdách. Šanci na prvenství mají všechny čtyři týmy! Češky ho zakončí od 17 hodin peprnou bitvou s Ruskem.

Velký try-out nejmladších hokejistek! Do Příbrami zamíří 56 nadějí

23.August » Hokej.cz
Na start nové sezony se těší i nejmladší ženská reprezentace do 16 let. Vstupní bránu do národního týmu pro hokejistky tradičně představuje třídenní kemp na přelomu srpna a září, kde si je trenéři prohlédnou v trénincích i zápasech.

Nový tým s mladou tváří. Juniorky se chystají na evropskou špičku

12.August » Hokej.cz
Už příští týden odstartují české hokejistky do 18 let sezonu prvními zápasy, v Jihlavě přivítají výborně obsazený turnaj série Euro Hockey Tour. Trenér Pavel Zuziak tak začne stavět nový tým pro nadcházející mistrovství světa.

Nový tým s mladou tváří. Juniorky se těší na evropskou špičku

12.August » Hokej.cz
Už příští týden odstartují české hokejistky do 18 let sezonu prvními zápasy, v Jihlavě přivítají výborně obsazený turnaj série Euro Hockey Tour. Trenér Pavel Zuziak tak začne stavět nový tým pro nadcházející mistrovství světa.

Tato informační stránka o Anna Jiřina Pavlasová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Jiřina Pavlasová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes