15
new stories - click to show

Barbora Dalecká

Related to

Juniorky dotahovaly náskok Švédek, v generálce před MS ale prohrály

4.June » Hokej.cz
České hokejistky do osmnácti let ve Spojených státech odehrály poslední zápas před vstupem do světového šampionátu. Nevyšel jim podle představ, švédským vrstevnicím totiž podlehly 4:7, i když poslední dva góly inkasovaly až v závěrečné power-play.

23 juniorek se těší na mistrovství světa do amerického Madisonu

23.May » Hokej.cz
Trenérský štáb české reprezentace žen do 18 let zveřejnil nominaci 23 hokejistek na mistrovství světa, které se koná netradičně v první polovině června v americkém Madisonu a na jeho předměstí v Middletonu.

11gólová divočina. Juniorky na závěr finské akce těsně padly

28.April » Hokej.cz
České hokejistky do osmnácti let se z finského Kuortane vrací s negativní bilancí jedné výhry a dvou porážek. Na závěr totiž prohrály v pořádně divoké bitvě 5:6.

Hokejistky vynulovaly Maďarsko a jsou ve finále olympijského festivalu

23.March » Hokej.cz
Také druhý krok na Evropském olympijském festivalu mládeže ve Finsku zvládly české hokejistky do 18 let vítězně. Proti Maďarkám potvrdily roli favoritek a zvítězily 4:0, čisté konto vychytala brankářka Barbora Dalecká.

Motivaci nabíraly při olympiádě. I hráčky osmnáctky čeká turnaj pod pěti kruhy

17.March » Hokej.cz
Mladí čeští hokejisté si turnaj Evropského olympijského festivalu mládeže předehráli v prosinci, v březnu už jim totiž začíná příprava na MS osmnáctek. Ve Finsku tak na ledě při této akci bude bojovat jen dívčí reprezentace, která se na prestižní tu…

Juniorky před šampionátem potrénují v Českých Budějovicích

21.December » Hokej.cz
Bezprostředně po skončení šampionátu dvacítek se do boje pustí i juniorky, které čeká mistrovství světa ve Švédsku. Česká reprezentace se mezi svátky ještě sejde k přípravě v Českých Budějovicích.

Juniorky čekají v přípravě na MS první zápasy, zamíří do Maďarska

19.August » Hokej.cz
České hokejistky do 18 let nemají moc času na zahálku, vždyť mistrovství světa je čeká už v první polovině ledna. Teď se chystají na první mezinárodní akci.

Restart po olympiádě. Ženská šestnáctka hostí turnaj v Benešově

3.February » Hokej.cz
Česká republika hostí v nadcházejícím týdnu dvojici mezinárodních turnajů. Vedle osmnáctek v Klášterci nad Ohří a Chomuově se domácí prostředí pokusí využít také reprezentantky do 16 let, které v Benešově čeká tradiční turnaj čtyř zemí.

Zlato je největší motivace, přiznává Trnková. Daleckou láká lyžování

13.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Z pětice českých hokejistek mají v olympijském turnaji tři na tři největší motivaci – Barbora Dalecká se Zuzanou Trnkovou totiž nebudou v Lausanne zůstávat na druhou část s hlavním turnajem. A ať už je to shoda okoln…

Olympijské turnaje 3 na 3: Češi po boku Turků, Zélanďanů či Mexičanů

10.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Dnes odpoledne startují na Olympijských hrách mládeže ve švýcarském Lausanne netradiční hokejové turnaje tři na tři. Sportovci do nich nastoupí v týmech s mezinárodním složením!

Hokejisté a hokejistky vyrazili na olympiádu mládeže do Lausanne

8.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Krátce po mistrovství světa juniorů startuje další velká světová akce, která je pro Česko zajímavá i z hokejového pohledu – Olympijské hry mládeže. Do švýcarského Lausanne vyrazila v úterý první skupina sportovců vče…

Olympijská ochutnávka? Mladé Češky ve Švýcarsku dvakrát vyhrály

11.November » Hokej.cz
Souběžně s chlapeckou šestnáctkou se na západních hranicích Švýcarska praly s domácím týmem také nejmladší české hokejistky. Svěřenkyně Romana Heindla si domů odvezly dvě vítězství ze tří zápasů.

Tato informační stránka o Barbora Dalecká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Dalecká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes