15
new stories - click to show

Klaudie Slavíčková

Related to

23 juniorek se těší na mistrovství světa do amerického Madisonu

23.May » Hokej.cz
Trenérský štáb české reprezentace žen do 18 let zveřejnil nominaci 23 hokejistek na mistrovství světa, které se koná netradičně v první polovině června v americkém Madisonu a na jeho předměstí v Middletonu.

Mladé Češky vykročily v Budapešti vítězně. Francii zasypaly 52 střelami

11.May » Hokej.cz
České hokejistky do šestnácti let úspěšně zvládly vstup do Evropského poháru v Budapešti. Po jednoznačné dominanci porazily Francii 5:1.

Hokejistky do 16 let míří na Evropský pohár! Chtějí čtvrtou medaili

4.May » Hokej.cz
Je to až neuvěřitelné, ale v letošním roce zasáhne do všech jarních a letních měsíců vrcholný turnaj minimálně jedné reprezentační kategorie. Po mužských osmnáctkách přebírají štafetu hokejistky do 16 let, které vyrazí na Evropský pohár do Budapešti.

Hokejistky vynulovaly Maďarsko a jsou ve finále olympijského festivalu

23.March » Hokej.cz
Také druhý krok na Evropském olympijském festivalu mládeže ve Finsku zvládly české hokejistky do 18 let vítězně. Proti Maďarkám potvrdily roli favoritek a zvítězily 4:0, čisté konto vychytala brankářka Barbora Dalecká.

Velký obrat! Češky slaví na olympijském festivalu první výhru

22.March » Hokej.cz
Výborně! Hokejistky české reprezentace do 18 let vstoupily vítězně do turnaje Evropského olympijského festivalu mládeže ve finském Kajaani. Švýcarsko porazily 4:1 díky povedenému obratu ve třetí třetině.

Kemp nejmladších hokejistek: 3 zápasy, 18 gólů i „olympijská“ podpora

15.November » Hokej.cz
První reprezentační zápasy, byť zatím bohužel ne ty „velké“ mezistátní, mají za sebou české hokejistky do šestnácti let. Svěřenkyně trenéra Rudolfa Vally hrály v Klášterci nad Ohří proti žákovským týmům.

Tato informační stránka o Klaudie Slavíčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klaudie Slavíčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes