15
new stories - click to show

Barbora Bartáková

Related to

Startuje 14. mistrovství světa juniorek. Na co se těšit?

6.June » Hokej.cz
V americkém Wisconsinu dnes začíná světový šampionát hokejistek do osmnácti let. Podívejte se na zajímavosti, které by vám před jeho startem neměly uniknout.

Juniorky dotahovaly náskok Švédek, v generálce před MS ale prohrály

4.June » Hokej.cz
České hokejistky do osmnácti let ve Spojených státech odehrály poslední zápas před vstupem do světového šampionátu. Nevyšel jim podle představ, švédským vrstevnicím totiž podlehly 4:7, i když poslední dva góly inkasovaly až v závěrečné power-play.

23 juniorek se těší na mistrovství světa do amerického Madisonu

23.May » Hokej.cz
Trenérský štáb české reprezentace žen do 18 let zveřejnil nominaci 23 hokejistek na mistrovství světa, které se koná netradičně v první polovině června v americkém Madisonu a na jeho předměstí v Middletonu.

Po zlatu už se juniorky soustředí na MS. Velikonoce stráví v Náchodě

7.April » Hokej.cz
Nabité reprezentační Velikonoce se budou týkat i ženského výběru do osmnácti let. O svátcích bude trénovat ve východních Čechách.

Vítezný návrat po dlouhé pauze! Derby juniorek rozhodla Plosová

27.August » Hokej.cz
Velký boj, ale o to větší radost. České hokejistky do 18 let zvládly vstup do nové sezony vítězně, když na miniturnaji v Györu po zásluze porazily Slovensko 3:2.

Profesionální modelka už nemusí připomínat opuchlou nit. I tato česká XL kráska pózuje v prádle

9.August » Super.cz
Není třeba opakovat, že naše země a sousední Slovensko jsou líhní veleúspěšných modelek. Nebodují ale pouze dámy s konfekčními mírami, ale stále častěji se prosazují i XL modelky.

Porazit motorové myši, nebo konec! Musíme prostě zabrat, velí Bartáková

18.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Porážka 0:1 v nájezdech se Švýcarskem vystavila české hokejistky do nepříjemné pozice. Pokud dnes nevyzrají na Japonsko, cesta turnajem na olympiádě mládeže pro ně skončí po necelých 23 hodinách.

Češky už jsou v Lausanne, OH mládeže startují proti domácím

17.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Po čtyřech letech je zpátky šance na olympijský úspěch pro český ženský hokej: Reprezentantky do 16 let se ve čtvrtek přesunuly do švýcarského Lausanne, kde v pátek večer odstartují hlavní turnaj Olympijských her mlá…

Maleček zavřel klec a je ve finále YOG! O zlato si zahraje i Trnková

14.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Dva čeští zástupci si na Olympijských hrách mládeže v Lausanne zahrají finále hokejových turnajů tři na tři – Štěpán Maleček a Zuzana Trnková!

Hokejisté a hokejistky vyrazili na olympiádu mládeže do Lausanne

8.January » Hokej.cz
(LAUSANNE, od našeho zpravodaje) Krátce po mistrovství světa juniorů startuje další velká světová akce, která je pro Česko zajímavá i z hokejového pohledu – Olympijské hry mládeže. Do švýcarského Lausanne vyrazila v úterý první skupina sportovců vče…

Paráda! Juniorky skolily domácí Slovensko a jsou ve čtvrtfinále

29.December » Hokej.cz
(BRATISLAVA, od našeho zpravodaje) Obrovská vlna české euforie zaplavila slovenskou Bratislavu. Juniorky pod vedením trenéra Zuziaka podaly v posledním zápase skupiny proti domácímu Slovensku úžasný výkon, po jednoznačném vítězství 5:1 ovládly skupi…

Juniorky míří na MS do Bratislavy. Skvělá parta sní o medaili

22.December » Hokej.cz
Na pomezí Česka a Slovenska budou v nejbližších dnech upřeny zraky hokejového světa nejen v kategorii juniorů, ale i juniorek. Hokejistky do 18 let totiž čeká od 26. prosince do 2. ledna mistrovství světa v Bratislavě!

Tato informační stránka o Barbora Bartáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Bartáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes