15
new stories - click to show

Marcin Krukowski

Related to

Gideyová světovou rekordmankou na desítce

9.June » Atletika.cz
Jen dva dny se mohla těšit z titulu světové rekordmanky Nizozemka Sifan Hassanová. Při etiopské olympijské kvalifikaci využila rychlé dráhy v Hengelu k vylepšení historického světového maxima na 10 000 metrů Letesenbet Gideyová.

Oštěpař Krukowski v Turku atakoval 90 metrů

8.June » Sport.cz
Polský oštěpař Marcin Krukowski se na mítinku v Turku přiblížil na 45 centimetrů k devadesátimetrové hranici a zařadil se v letošních světových tabulkách na druhé místo za suverénního Johannese Vettera. Krukowski šest dní před 29. narozeninami vyl...

Oštěpařský počin v Turku. Krukowski atakoval 90 metrů

8.June » ČT24
Skvělým výkonem se na mítinku v Turku blýskl polský oštěpař Marcin Krukowski, který se přiblížil na 45 centimetrů k devadesátimetrové hranici a zařadil se v letošních světových tabulkách na druhé místo za suverénního Johannese Vettera. Krukowski š...

Zlatá tretra Ostrava

8.September » Atletika.cz
Na Městském stadionu ve Vítkovicích probíhá 59. ročník mítinku Zlatá tretra, který je součástí zlaté úrovně světové kontinentální tour (WACT Gold).

Tato informační stránka o Marcin Krukowski zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcin Krukowski" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes