15
new stories - click to show

Petr Kunc

Related to

Je to parkoviště, nebo není? Nejasné značení plochy komplikuje v Brně-Židenicích svoz odpadu

24.November » ČRo Brno
Hromady odpadu se kupí kolem přeplněných kontejnerů na tříděný odpad v Brně-Židenicích. Popeláři se k nim totiž často nedostanou kvůli zaparkovaným autům.

Smuteční síň v Židenicích se dočká opravy, Brno pošle první část peněz na její rekonstrukci

13.November » ČRo Brno
Zastupitelé Brna tento týden odsouhlasili přesun první části peněz městské části Židenice na opravu smuteční síně u tamního hřbitova.

Rullerova smuteční síň je o krok blíž k záchraně. Město dalo peníze na projekt

12.November » Brněnský deník
Na tuto chvíli jsme čekali třináct let. Tak okomentoval úterní rozhodnutí brněnských zastupitelů, týkající se budoucích oprav roky chátrající židenické smuteční síně, židenický místostarosta Petr Kunc. Zastupitelé schválili dva miliony korun na zp...

Hrozí mu až devět let vězení a teď... Boss Hos se vypařil!

7.November » Ahaonline.cz
Brněnský zastupitel Jiří Hos (ODS, 57) beze stopy zmizel. Rodina vlivného lobbistu a bosse pohřešuje, policie po něm bez úspěchu pátrá.

KUNC: Podzim a jeho poklady. Zařaďte do jídelníčku topinambur neboli jeruzalémský artyčok

21.October » Lidovky.cz
Doba hojnosti čerstvé sezonní zeleniny a ovoce končí s příchodem podzimu. Podzim s sebou nicméně přináší také skvělé suroviny, například mrkev, celer, petržel, černý kořen, červenou řepu, listovou i růžičkovou kapustu, zelí, kedlubny, mangold nebo...

Dělnický dům v Židenicích prokoukl. Na novém vzhledu se podílel i umělec Timo

14.October » Brněnský deník
Nový šmrnc nedávno získal Dělnický dům v brněnských Židenicích. Skončila tam rekonstrukce restaurace a vstupních prostor. Na vzhledu gastronomického podniku se podílel známý umělec Timo.

Odstavené dodávky v Židenicích blokují parkování lidem. Vyženou je nové značky

13.October » Brněnský deník
Na plochách před panelovými domy v Kosmákově ulici v Židenicích skončí noční odstavování dodávek. Zástupci městské části u nich plánují osadit značky zákaz vjezdu nákladních aut.

V Židenicích má vyrůst vysílač třikrát vyšší než zástavba, pětatřicetimetrový stožár firma s nikým nekonzultovala

16.September » Brněnská Drbna
V Židenicích má vyrůst 35 metrů vysoký mobilní vysílač, zpráva vyděsila obyvatele, ale překvapila i zástupce městské části. Místostarosta Židenic Petr Kunc na sociálních sítích uvedl, že o plánované stavbě úřad neměl ani ponětí a rozhodně s ní nes...

Stožár před okny: v Brně chtěli stavět vysílač, třikrát vyšší než domy okolo

16.September » Brněnský deník
Obyvatelku Komprdovy ulice v Židenicích Kláru Odehnalovou nedávno vyděsila zpráva, že by blízko jejího bytu měl vyrůst vysílač vysoký pětatřicet metrů na posílení signálu pro mobilní telefony.

Koloběžky v Brně překáží, stojí na chodnících i trávě. Radním došla trpělivost

13.September » Brněnský deník
Špatně zaparkované koloběžky překáží chodcům a řidičům v ulicích Brna. Úřad městské části Židenice kontaktoval firmu Lime, aby situaci řešila. „Koloběžky často stojí na chodnících nebo travnatých plochách. Nejvíc koloběžek nacházíme odložených na ...

Zruší cykloobousměrku v centru Brna. Na Gorkého přibude v prosinci

3.September » Brněnský deník
Po loňském kontroverzním zrušení několika stovek cykloobousměrek se musí brněnští cyklisté připravit na odstranění další. V protisměru už neprojedou Opletalovou ulici v centru města. Cestu v obou směrech naopak znovu získají v Gorkého.

Tichý boj o budoucnost letiště. Smlouva na 60 let rozhádala krajské radní

2.September » Seznam Zprávy
Spor o pronájem pozemků Jihomoravského kraje rozhádal krajskou koalici. Společnost Accolade, která haly provozuje, se jimi snažila přilákat nové letecké linky do Brna. Podle kritiků z řad ČSSD a TOP 09 letiště cíleně likviduje.

Tato informační stránka o Petr Kunc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kunc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes