15
new stories - click to show

Zuzana Lachnitová

Related to

Rakouští svobodní si zvolili předsedou Norberta Hofera

14.September » Seznam Zprávy
Rakouská strana svobodných (FPÖ) si na sobotním sjezdu do svého čela podle očekávání zvolila Norberta Hofera. Ten již nacionalistickou formaci prozatímně vedl od května, kdy kvůli skandálu s financováním strany odstoupil z předsednické funkce i z ...

Krycí jméno Tacana. CIA odtajnila informace o projektu špionážních holubů

14.September » Seznam Zprávy
Ptáci byli například trénovaní k fotografování tajných míst v Sovětském svazu. V dokumentech americké tajné služby CIA je popsáno i to, jak USA testovaly pro mise havrany nebo delfíny, uvedla BBC.

Pod tlakem dokážu své nápady lépe filtrovat, říká naděje domácí ambientní scény Never Sol

7.September » Seznam Zprávy
Sára Vondrášková alias Never Sol je v Česku uznávanou skladatelkou a zpěvačkou. Na druhou stranu, její tvorba se stále drží spíše v intelektuálnějších kruzích a rozhodně neuškodí vyzrálost posluchače. Její nebeský hlas a atraktivní melodii mají ša...

Otazníky nad Huawei. Proč bude pro firmu těžké české úřady žalovat

17.August » Seznam Zprávy
Jak velké bezpečnostní riziko může představovat čínská firma Huawei? Evropa stále čeká, jaká doporučení přijdou z Bruselu, protože společný postup chybí.

Změna dávek míří proti obchodníkům s chudobou. Podle kritiků se dotkne i dětí

6.July » Seznam Zprávy
Ministerstvo práce má rozpracovaný návrh na změnu dávek na bydlení. Místo dvou by měla být jen jedna. Podle kritiků je to nepromyšlené.

Po šestnácti letech se na Seznam světového dědictví UNESCO dostaly hned dvě památky

6.July » Seznam Zprávy
Památky Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří a Krajina pro chov koní v Kladrubech byly dnes zapsány na Seznam světového dědictví UNESCO. Rozhodl o tom výbor pro světové dědictví UNESCO na zasedání v Baku.

„Kdo zachraňuje lidské životy, není zločinec.“ Ve sbírce pro německou kapitánku vybrali už 15 milionů

1.July » Seznam Zprávy
Kapitánka lodi Sea-Watch 3 se 40 migranty na palubě v noci na sobotu vplula po více než dvou týdnech na otevřeném moři bez povolení do přístavu na italském ostrově Lampedusa. Italské úřady ji zadržely a plavidlo zabavily, což vyvolalo v Německu i ...

Nejméně pět mrtvých. Střelba provázela další vlnu protivládních demonstrací

30.June » Seznam Zprávy
Nejnovější velké demonstrace se konají na pozadí sporu vládnoucí vojenské rady a vůdců protestu. Jednání obou stran jsou na mrtvém bodě od 3. června, kdy armáda násilně rozehnala pokojný protest.

Na většině meteorologických stanic padly teplotní rekordy. V Řeži naměřili skoro 35 stupňů

15.June » Seznam Zprávy
Rekordy pro 15. červen dnes padly na 80 procentech stanic, které měří alespoň 30 let. Nová maxima si zapsalo 127 ze 155 stanic včetně nejstarší české stanice v pražském Klementinu a dalších devíti míst s více než stoletou tradicí.

Tato informační stránka o Zuzana Lachnitová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Lachnitová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes