15
new stories - click to show

David Lentz

Related to

Za opuštěním mayské metropole stála možná otrava zdrojů vody – Vědátoreferát

7.May » VĚDÁTOR
TLDR: V 9. stol. n. l. Mayové opustili svou metropoli Tikal, když se celá civilizace dostala do velké krize a The post Za opuštěním mayské metropole stála možná otrava zdrojů vody – Vědátoreferát appeared first on VĚDÁTOR .

Legendární kultura Hopewell byla zničena vybuchující kometou, tvrdí studie

7.February » Dotyk.cz
Astronomická tělesa, jako jsou komety a meteory, mohou při nárazu do Země způsobit velké škody na ekosystémech v zóně dopadu. Pád jedné takové prosperující indiánské kultury, zvané Hopewell, způsobil právě pád a exploze komety. Po staletí stabilní k…

Zánik indiánské kultury před 1500 lety má na svědomí pravděpodobně kometa

6.February » TechFocus.cz
Vědci vysvětlili zánik hopewellské kultury, která před více než 1500 lety obývala území dnešní východní Ameriky. Analýza půdy odhalila stopy po dopadu úlomků komety, píší autoři ve své studii.

Za opuštěním mayské metropole stála možná otrava zdrojů vody

4.July » VĚDÁTOR
TLDR: V 9. stol. n. l. Mayové opustili svou metropoli Tikal, když se celá civilizace dostala do velké krize a The post Za opuštěním mayské metropole stála možná otrava zdrojů vody appeared first on VĚDÁTOR .

Tato informační stránka o David Lentz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Lentz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes