15
new stories - click to show

Karel Lukšík

Related to

Akram Khan: The Silent Burn Project

27.October » Taneční aktuality
V předvečer nových přísných vládních koronavirových omezení se uskutečnila v komorním prostoru studiové scény Jihočeského divadla Na Půdě netradiční one woman show tanečnice a choreografky Kamily Mottlové Hikikomori.

Dances at a Gathering Královského baletu za 3 libry

23.October » Taneční aktuality
V nově uvedeném tanečním projektu Štěpány Mancové, který vznikl v koprodukci olomouckého Divadla na cucky a pražského Studia Alta, zobrazují dva performeři svá těla jako součást jednoho všeobjímajícího celku.

La Loba souboru Lenka Vagnerová & Company dnes online

22.October » Taneční aktuality
„Je to především datum mého narození, které mi umožnilo být současnicí tanečního snažení, jež tak intenzivně probíhalo na začátku tohoto století."

Před osmdesáti lety se narodila Marcela Černačová

18.October » Taneční aktuality
Soubor Losers Cirque Company přivedl na svět pohádku, které nechybí akční scény, detailně vykreslené zlo a srozumitelně podané poselství o jeho morální nápravě.

Nová generace tentokrát ve spolupráci studentů HAMU a FAMU

6.October » Taneční aktuality
Mezinárodní festival nového cirkusu Fun Fatale letos uskutečnil, i přes všechny nesnáze spojené s pandemií koronaviru, již devátý ročník.

Přihlašování na Českou taneční platformu 2020 je nyní otevřeno

5.October » Taneční aktuality
Mezinárodní festival nového cirkusu Fun Fatale letos uskutečnil, i přes všechny nesnáze spojené s pandemií koronaviru, již devátý ročník.

Královský balet se po sedmi měsících vrací na scénu. Bez diváků

3.October » Taneční aktuality
Na začátku října si připomeneme již deset let od úmrtí českého tanečníka, choreografa a tanečního pedagoga Josefa Škody...

Probouzení vzpomínek na přírodu v PONCI

1.October » Taneční aktuality
V květnu uplynulo 150 let od světové premiéry baletu Coppélia. Od té doby zdomácněla na většině baletních scén včetně těch českých.

Festival Fun Fatale zakončí novocirkusová performance vzdušných akrobatek na laně

30.September » Taneční aktuality
V dnešní době a světě vnímáme duchovní aspekty lidského života s lehce smíšenými pocity. Najednou není jisté nic z toho, o čem donedávna nebyl důvod pochybovat.

Výročí Heleny Arenbergerové

29.September » Taneční aktuality
Balet Moravského divadla Olomouc pod uměleckým vedením Michala Štípy se v minulém roce ukázal ve velmi dobrém světle v klasických titulech.

Ministerstvo kultury získalo na příští rok o 300 milionů korun více na živou kulturu

27.September » Taneční aktuality
Nová divadelní sezóna se na začátku září ještě ani nestačila pořádně rozjet, avšak posluchači oboru choreografie katedry tance HAMU přes léto nezaháleli.

V bývalých Žižkovských lázních vznikne nový Dům tance

26.September » Taneční aktuality
Nová divadelní sezóna se na začátku září ještě ani nestačila pořádně rozjet, avšak posluchači oboru choreografie katedry tance HAMU přes léto nezaháleli.

Tato informační stránka o Karel Lukšík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Lukšík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes