15
new stories - click to show

Luboš Hajn

Related to

Na bezpečnost se kašle, než přijde první útok. Mělnická firma odráží kyberútoky i v Americe

21.February » Forbes
Mělnická firma, která vyrostla na řešeních pro zdravotnictví, má za sebou turbulentní dva roky. Pandemie jim překopala byznys, ale také přinesla nové příležitosti. Navíc ukázala, jak je tento sektor důležitý – a přitom vydán napospas hackerům. The p…

Vzpomínka na Helenu Jandovou, dlouholetou sólistku Baletu Národního divadla v Praze

4.October » Taneční aktuality
Je velmi náročné napsat článek věnovaný výročí narození tanečnice, která již osm let bohužel není mezi námi. Navíc vzpomínám, jak Helena Jandová, tato okouzlující, talentovaná tanečnice, byla mezi mými prvními choreografickými interprety.

Kateřina Neubaureová - sochy, Luboš Hajn - fotografie

5.June » Informuji.cz
KATAŘINA NEUBAEROVÁ (SOCHY) LUBOŠ HAJN(FOTO) 1.06-27.06 Otevřeno: Po-So... | Praha 1 - (2020-06-01 00:00:00 - 2020-06-27 00:00:00)

Luboš Hajn: Být stále mlád!

27.May » Opera PLUS
Rozhovor s tanečníkem, pedagogem a současným tajemníkem Baletu Národního divadla Lubošem Hajnem jsme vedli ku příležitosti jeho šedesátých narozenin. Zavzpomínal na svou taneční kariéru, celých čtyřicet let svého působení v Národním divadle, oblíben…

Luboš Hajn: „Za dobu své taneční kariéry jsem žádnou roli neodmítl.“

Byl jsem dlouholetým kolegou Luboše a Mirka Hajnových v Baletu Národního divadla. U příležitosti jejich zítřejších kulatin jsem s Lubošem zavzpomínal na dobu minulou.

Tato informační stránka o Luboš Hajn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luboš Hajn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes