15
new stories - click to show

František Bonuš

Related to

Tanec a čas – 100. výročí narození Františka Bonuše

5.December » Taneční aktuality
Dne 3. prosince 2019 uplynulo 100 let od narození výjimečného tanečního pedagoga, choreografa, organizátora a sběratele lidových tanců Františka Bonuše.

Nedožité 100. narozeniny Františka Bonuše

3.December » Opera PLUS
Jméno Františka Bonuše je známo především mezi folkloristy a vyznavači lidového tance. Český pedagog, choreograf, etnochoreolog, a především sběratel lidových písní patřil na tomto poli k nejvýznamnějším osobnostem a právě 3. prosince 2019 by osla...

Tanec a čas – 100. výročí narození prof. Františka Bonuše

3.December » Taneční aktuality
Dne 3. prosince 2019 uplynulo 100 let od narození výjimečného tanečního pedagoga, choreografa, organizátora a sběratele lidových tanců Františka Bonuše.

Tanec a čas

30.October » Rádio Proglas
Slavnostní večer v pražském Vinohradském divadle představí v neděli 3. listopadu 2019 od 18. hodiny tvůrčí práci vybraných souborů a osobností, kteří se k osobnosti Františka Bonuše každý svým jedinečným způsobem vztahují.

Folklorní soubory si připomenou osobnost Františka Bonuše

30.October » Ministerstvo kultury
V neděli 3. listopadu se v Divadle na Vinohradech uskuteční slavnostní představení Tanec a čas, které je věnováno nedožitým 100. narozeninám profesora Františka Bonuše.
Radek Štěpánek - Český tenista
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
Petr Nečas - Premiér ČR

Tato informační stránka o František Bonuš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Bonuš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes