Marek Podhora

Vztahuje se k

Václav Chalupa si vesluje pro rekord, na skifu pluje do Hamburku

30.září » iRegiony Impuls
Olympijský medailista Václav Chalupa se devět let po ukončení aktivní kariéry pokusí o Guinnessův rekord. Na skifu absolvuje několika set kilometrovou trasu až do Hamburku. Sledujte start plavby, která začne pod Karlovým mostem.

Venkovní plovárny hlásí úspěšnou sezonu. V Budějovicích dokonce rekordní

18.září » iRegiony Impuls
Jihočeská venkovní koupaliště mají za sebou nadprůměrnou sezonu. Návštěvnostní rekordy zaznamenali v Budějovicích a Prachaticích. Nejdéle se lidé koupali v bazénu ve Volyni. Ten v týdnu ještě otevře.

Koncepce prošla. Jihočeši dostanou na výběr, kde chtějí umírat

12.září » iRegiony Impuls
Krajští zastupitelé jednomyslně schválili koncepci paliativní péče do roku 2023. Při jednání se dohadovali, zda jižní Čechy potřebují další kamenný hospic, který by mohl být v Českých Budějovicích.

Trávník v ulicích, cirkus, hudba. V Budějovicích začíná oblíbená akce

31.srpna » iRegiony Impuls
Místo na asfalt se v Krajinské ulici usadí lidé na travnatý koberec, několik metrů nad hlavami jim budou dělat stín pestrobarevné deštníky, místem bude znít hudba a o kus dál zavoní exotické jídlo. Nezaměnitelnou atmosféru už několik let v Budějov...

Země živitelka zve na dětskou farmu i vína. Na zahájení přijede prezident

23.srpna » iRegiony Impuls
Obří traktory vedle historických strojů, dětská farma, přehlídka výstavního skotu i koní a krajové speciality. V Českých Budějovicích začal 45. ročník agrosalonu Země živitelka.

Senioři a školáci ušetří za MHD v Budějovicích stovky korun měsíčně

14.srpna » iRegiony Impuls
Od prvního září budou moci senioři, kterým je 65 let a více a děti od 6 do 15 let, jezdit městskou hromadnou dopravou po krajském městě a okolí v podstatě zadarmo. Stačí si jen pořídit kupon s průkazkou a pak už se mohou libovolně vozit.

Německý turista zkolaboval na Šumavě, lékař se k němu spustil z vrtulníku

7.srpna » iRegiony Impuls
Pětašedesátiletý turista z Německa dopoledne zkolaboval nedaleko Plešného jezera na Šumavě. Člen Horské služby se strážcem parku ho oživili pomocí defibrilátoru.

Stavba obchvatu kolem Husince se blíží, město se chystá na výkupy pozemků

27.července » iRegiony Impuls
Obchvat Husince na Prachaticku bude podle odhadů stát až 1,6 miliardy korun. Městu na řece Blanici ovšem zásadně uleví. Každoročně se tam totiž stane vážná nehoda. I proto Husinečtí se stavbou pospíchají.

Těžký pád cyklisty na Šumavě ukázal zrádnost stezek podemletých lijáky

19.července » iRegiony Impuls
Velmi těžká zranění utrpěl odpoledne cyklista, který spadl z kola při sjezdu z Bučiny na Knížecí Pláně na Šumavě. Vrtulník ho transportoval do českobudějovické nemocnice. Náčelník Horské služby upozorňuje, že stezky v okolí jsou podemleté a cyklis...

Borůvkobraní v Borovanech

11.července » iRegiony Impuls
Tradiční borůvková slavnost města Borovany borůvkobraní, letos proběhne už tento víkend 14. a 15. července 2018.

Mravence, jednorožce a slony nepotkáte v zoo, ale v létě ve Sladovně v Písku

27.června » iRegiony Impuls
Letní prázdniny jsou tu. Dětem na dva měsíce odpadnou školní povinnosti a budou si chtít své volno pořádně užít. V největší dětské galerii v Česku, ve Sladovně v Písku, to vědí a na červenec a srpen připravili bohatý program plný zážitků a zábavy.

Tato informační stránka o Marek Podhora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Podhora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes