15
new stories - click to show

Marek Podhora

Related to

Firemních plesů na jihu Čech ubývá, ty maturitní bývají pravidelně vyprodané

5.February » iRegiony Impuls
Sezona bálů je v plném proudu a překlápí se do své druhé poloviny. Přestože někteří pořadatelé od chystání svých společenských akcí upustili, zájem o plesy ze strany hostů roste. Třeba budějovický KD Metropol má vyhrazených více než 50 termínů pro m…

Politici se přou o vodní svět, současná koalice ho chce stavět u Vltavy

14.December » iRegiony Impuls
V Českých Budějovicích měl vyrůst akvapark v bývalých kasárnách ve Čtyřech Dvorech, současná koalice ho chce u řeky Vltavy a chystá kvůli tomu změnu územního plánu.

Na protest lékařů jsou jihočeské nemocnice připravené, tři se nepřipojí

1.December » iRegiony Impuls
Pouhý den před zahájením protestu mladých lékařů, kteří po celý prosinec odmítli sloužit přesčasy, došlo ve vyjednávání s vládou k zásadnímu posunu. Premiér Petr Fiala lékařům nabídl 9,8 miliardy korun na navýšení mezd. Zda a kdy lékaři plánovaný pr…

Kejhání dostalo husy až na podzimní talíře

5.November » Hobby.cz
Husa je tradiční českou pochoutkou, která se na svatého Martina peče již staletí. V Praze ji lidé ochutnají v mnoha hospůdkách a také na trzích.

U Krumlova chce firma pálit komunální odpad, radnici ani lidem se to nelíbí

20.October » iRegiony Impuls
Společnost Carthamus se chystá rozšířit areál energobloku. Pak by v něm spalovala tuhé alternativní palivo vytvořené z odpadu. Nejprve však musí prolomit odpor obcí a lidí z okolí. Projekt nevítá ani českokrumlovská radnice.

Foodblog roku se konal už podesáté a vyhlásil překvapivé vítěze. Objevte s námi novou inspiraci

26.September » Fresh iPrima
Jubilejní 10. ročník soutěže FBR pod záštitou herce a gastronadšence Lukáše Hejlíka proběhl 17. 9. v bubenečské galerii Villa Pellé za přítomnosti více jak 200 foodblogerů, instagramerů, redaktorů a foodies.

Správce: Když začali všichni podnikat, ženu napadlo pronajmout si Černou věž

2.September » iRegiony Impuls
Žádosti o ruku, svatby, cvičení záchranářů, rozmary počasí a samozřejmě i tisíce turistů. To všechno zažívají manželé Eva a Jan Vančurovi na nejznámější dominantně Českých Budějovic. O Černou věž se společně starají už 31 let.

Město lidem se vrací ze Sokolského ostrova zpět do ulic, ožije i Panská

23.August » iRegiony Impuls
Koncerty a divadla, food trucky s dobrotami nebo Mint market s módou a šperky. To je část z nabídky multižánrového festivalu Město lidem, lidé městu, kterým v pátek a v sobotu ožijí České Budějovice.

V kraji přibylo pět kulturních památek, na seznamu je zpět Podolský most

10.August » iDNES.cz
Kendeho vila v Českých Budějovicích a fara v nedalekém Římově jsou nové objekty na seznamu kulturních památek. Podolský most na Písecku, vila Františka Petráše v krajském městě a barokní dům ve Slavonicích získaly památkovou ochranu již podruhé. Nyn…

Exposlanec Kolářík kvůli incidentu s asistentkou složil funkce u Pirátů

31.July » iDNES.cz
Pirátský exposlanec a bývalý náměstek ministr vnitra Lukáš Kolářík, jehož kauzu údajného napadení bývalé asistentky prověřuje policie, skončil ve všech funkcích u Pirátů. Vyzvalo ho k tomu předsednictvo, které podezření vznesená proti Koláříkovi vní…

Tipy na víkend v Jihočeském kraji

Slavnosti pětilisté růže v Českém Krumlově nebo magie keltské noci v Holašovicích, či Móda Fashion Day na českobudějovickém Výstavišti, to je ochutnávka kulturních akcí.

Hotel Racek u Lipna je malý, developer ho zboří a postaví domy s více lůžky

12.June » iDNES.cz
Známý hotel Racek na břehu Lipna má do pár let zmizet. Jeho demolici oznámil soukromý investor, který chce modernizovat celý přilehlý rekreační areál a navýšit jeho kapacitu. Spolu s hotelem padne také ubytovna a přilehlé chatky. Pražská společnost …

Tato informační stránka o Marek Podhora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Podhora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes