Marek Podhora

Vztahuje se k

Z pole za hřbitovem v Budějovicích se má stát nová nákupní zóna

9.ledna » iRegiony Impuls
Nákupní zónu chystá v lokalitě za českobudějovickým hřbitovem sv. Otýlie společnost Mane engineering. Na ploše 25 hektarů dnes zemědělské půdy má vyrůst celkem 11 obchodů s nabídkou prodeje potravin, nábytku, zahradní techniky a dalšího zboží. K d...

Sdílených kol přibude. Ostrava firmu hledá, Frýdek-Místek zůstane u staré

21.prosince » iRegiony Impuls
Růžová kola, která letos zaplavila Ostravu i Frýdek-Místek, si získala tak velkou oblibu, že obě města chtějí systém sdílených kol, takzvaný bikesharing, nabízet i příští rok.

V budějovické nemocnici postaví pavilon operačních sálů za půl miliardy

19.prosince » iRegiony Impuls
Modernizace nemocnic na jihu Čech bude pokračovat i v příštím roce. Jejich šéfové naplánovali investice za stovky milionů korun. Krajští zákonodárci jim dali čtvrtečním schválením rozpočtu na rok 2019 zelenou.

Písecký rozpočet počítá s dokončením knihovny i čističkou za 46 milionů

13.prosince » iRegiony Impuls
Po pěti letech má jihočeský Písek přebytkový rozpočet. Investice do škol budou ve výši 113 milionů, otazník ale zatím visí nad novým plaveckým bazénem. Novinkou je participativní rozpočet. Obyvatelé města by mohli rozhodovat o pěti milionech korun.

Obyvatele Vysočiny o adventu pobaví čerti, mikulášský vlak i živý betlém

29.listopadu » iRegiony Impuls
Vůně medoviny, vánoční výzdoba ulic, koledy i všudypřítomný shon. Tak vypadá adventní čas v českých městech. První ze čtyř adventních svící se rozzáří již tuto neděli. MF DNES vybrala ty nejzajímavější adventní akce na Vysočině.

Václav Chalupa si vesluje pro rekord, na skifu pluje do Hamburku

30.září » iRegiony Impuls
Olympijský medailista Václav Chalupa se devět let po ukončení aktivní kariéry pokusí o Guinnessův rekord. Na skifu absolvuje několika set kilometrovou trasu až do Hamburku. Sledujte start plavby, která začne pod Karlovým mostem.

Venkovní plovárny hlásí úspěšnou sezonu. V Budějovicích dokonce rekordní

18.září » iRegiony Impuls
Jihočeská venkovní koupaliště mají za sebou nadprůměrnou sezonu. Návštěvnostní rekordy zaznamenali v Budějovicích a Prachaticích. Nejdéle se lidé koupali v bazénu ve Volyni. Ten v týdnu ještě otevře.

Koncepce prošla. Jihočeši dostanou na výběr, kde chtějí umírat

12.září » iRegiony Impuls
Krajští zastupitelé jednomyslně schválili koncepci paliativní péče do roku 2023. Při jednání se dohadovali, zda jižní Čechy potřebují další kamenný hospic, který by mohl být v Českých Budějovicích.

Trávník v ulicích, cirkus, hudba. V Budějovicích začíná oblíbená akce

31.srpna » iRegiony Impuls
Místo na asfalt se v Krajinské ulici usadí lidé na travnatý koberec, několik metrů nad hlavami jim budou dělat stín pestrobarevné deštníky, místem bude znít hudba a o kus dál zavoní exotické jídlo. Nezaměnitelnou atmosféru už několik let v Budějov...

Země živitelka zve na dětskou farmu i vína. Na zahájení přijede prezident

23.srpna » iRegiony Impuls
Obří traktory vedle historických strojů, dětská farma, přehlídka výstavního skotu i koní a krajové speciality. V Českých Budějovicích začal 45. ročník agrosalonu Země živitelka.

Senioři a školáci ušetří za MHD v Budějovicích stovky korun měsíčně

14.srpna » iRegiony Impuls
Od prvního září budou moci senioři, kterým je 65 let a více a děti od 6 do 15 let, jezdit městskou hromadnou dopravou po krajském městě a okolí v podstatě zadarmo. Stačí si jen pořídit kupon s průkazkou a pak už se mohou libovolně vozit.

Německý turista zkolaboval na Šumavě, lékař se k němu spustil z vrtulníku

7.srpna » iRegiony Impuls
Pětašedesátiletý turista z Německa dopoledne zkolaboval nedaleko Plešného jezera na Šumavě. Člen Horské služby se strážcem parku ho oživili pomocí defibrilátoru.

Tato informační stránka o Marek Podhora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Podhora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes