15
new stories - click to show

Marek Podhora

Related to

Kraj chce na Bechyňce udržet historické vlaky, oprava vyjde na 400 milionů

31.October » iDNES.cz
Jihočeští zastupitelé podpořili modernizaci trati Tábor–Bechyně, která má začít v roce 2024. Vedle moderních vozů na ni budou moci i staré lokomotivy. Ani ty se opravám nevyhnou.

Kraj chce na Bechyňce udržet historické vlaky, oprava vyjde na 400 milionů

25.October » iRegiony Impuls
Jihočeští zastupitelé podpořili modernizaci trati Tábor–Bechyně, která má začít v roce 2024. Vedle moderních vozů na ni budou moci i staré lokomotivy. Ani ty se opravám nevyhnou.

Tipy na víkend v Jihočeském kraji

Podzim v Krafferově zahradě nebo charitativní výlet Trousíme se na Kleť. Takové akce nabídne druhý zářijový víkend. Přemýšlíte, kam vyrazit? Vybrali jsme několik tipů.

Na sídlišti Máj v Českých Budějovicích přibude 74 parkovacích míst

9.September » iDNES.cz
Řidiči na největším sídlišti v Českých Budějovicích budou mít za několik měsíců více možností, kde nechat své auto. Vedení radnice nechá upravit ulici Antonína Barcala a výsledkem mimo jiné bude, že tam vznikne 74 nových parkovacích míst.

Dvě jihočeské nemocnice prohrály soud o zprávu z kontroly hospodaření

28.May » iDNES.cz
Nejvyšší kontrolní úřad informoval veřejnost přiměřeně o chybách v hospodaření jihočeských nemocnic. Takový je názor Ústavního soudu, který po šesti letech uzavřel tahanice o oprávněnosti tiskové zprávy, jež popisovala výsledky prověrky táborské a...

Karavany by turisté mohli zaparkovat na Dlouhé louce, navrhují radní

26.May » iRegiony Impuls
Českobudějovičtí radní se rozhodli reagovat na rostoucí zájem Čechů o trávení volného času v karavanech. Na zasedání se shodli, že chtějí do léta vybudovat nové stanoviště pro obytné vozy. Vzniknout by mohlo na Dlouhé louce.

Po 20 letech příprav chce stavbu stále dražšího tunelu po nádražím řídit kraj

10.May » iDNES.cz
Jihočeský kraj se rozhodl, že od města převezme projekt tunelu pod vlakovým nádražím v Českých Budějovicích. Koneckonců je to právě kraj, kdo by měl tunel zaplatit. I to však může být problém, z původně odhadovaných zhruba 800 milionů korun to už ...

Orlík bez vody odkrývá mrtvoly. Tělo se může zabořit do bahna, ani plyny s ním nehnou, říká kriminalista

7.May » Lidovky.cz
Oblíbená dovolenková oblast má i temnou stránku. Z orlické přehrady policie vyloví každý rok několik nebožtíků. V posledních letech jde hlavně o sebevrahy, v minulosti to často byly oběti vrahů.

Šest výher. A rozhovorů: Ať to vydrží do konce, přeje si hradecký asistent

23.April » iDNES.cz
Jak v sobotu vpodvečer poznáte, aniž byste znali výsledek zápasu, zda fotbalisté Hradce Králové, vedoucí tým letošního ročníku 2. ligy v Ústí nad Labem vyhráli, či ztratili body?

Budějovice chtějí být evropské město kultury, porazit musejí třeba Brno

23.April » iRegiony Impuls
Vedení Českých Budějovic udělalo další krok ke kandidatuře o titul Evropské hlavní město kultury 2028. Radní zadali zakázku za dva miliony korun spolku, který povede přípravy. České Budějovice budou soutěžit například s Brnem.

Lhenice se po 25 letech zbavily skládky s jedy, sanace stála 63 milionů

19.April » iDNES.cz
Stovky barelů s nebezpečnými látkami a tisíce tun kontaminované zeminy zlikvidovali odborníci v bývalém skladovém areálu ve Lhenicích. Obyvatelé městyse na Prachaticku se tak po 25 letech zbavili obávané ekologické zátěže, kterou tam zanechala už ...

Záchrana starého železničního mostu přes Orlík se opět vzdálila

23.March » iRegiony Impuls
Vlaky přes něj jezdí už 130 let, o moc déle už to však trvat nemá. A zatím nepomohla ani petice, ve které lidé usilují o jeho záchranu. Přes Orlickou nádrž poblíž Červené nad Vltavou na Písecku má vést nový most, ten starý rozeberou.

Tato informační stránka o Marek Podhora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Podhora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes