15
new stories - click to show

Jiří Machart

Related to

Jiří Machart v knihovně četl a vyprávěl o přírodě

14.February » Prachatice
Co četli v dětském věku radní města Prachatice? Na tuto otázku naleznou děti odpověď při návštěvě programu Celé Česko čte dětem, který pořádá Městská knihovna Prachatice v první polovině roku 2020.

Škola Zdravých měst se zástupci našeho města

6.June » Prachatice
Jiří Machart, politik, a Marie Peřinková, koordinátorka Zdravého města Prachatice, se zúčastnili (historicky již 50.) ŠKOLY Zdravých měst NSZM v Táboře.

Soutěž mladých zdravotníků a záchranářů

13.May » Prachatice
Na okresní soutěži mladých zdravotníků změřili své síly a dovednosti žáci ze zdravotnických kroužků z 10 základních škol z okresu Prachatice, celkem soutěžilo 20 družstev. Přivítal je i místostarosta města Prachatice Jan Klimeš a ředitel DDM Prach...

PRACHATICE: Zdravé město předalo know-how Vimperku

Prachatice navštívilo vedení města Vimperk v čele se starostkou Jaroslavou Martanovou a místostarostou Zdeňkem Kunclem. Přijal je místostarosta Prachatic Jan Klimeš. Účastna byla koordinátorka Zdravého města Prachatice Marie Peřinková a místostaro...
Jan Bauer - politik za ODS
Radek Štěpánek - Český tenista
ODS - Politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Jiří Machart zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Machart" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes