15
new stories - click to show

Pavel Machát

Related to

PUBLICISTIKA: Český rap v roce 2023

2.April » musicserver.cz
Sice pozdě, ale přece! Opět jsme se zaměřili na českou rapovou scénu za rok 2023 a posvítili si na releasy, které zarezonovaly. Vyšlo toho opravdu hodně, takže bylo z čeho vybírat. Tradiční souhrn opět nabízí přehled zajetých jmen, ale dává prostor …

Tipy na druhý adventní víkend 8. až 10. prosince

6.December » e-region.cz
Zajímavé vánoční koncerty včetně tradiční Rybovky, spousta trhů a jarmarků - to je druhý adventní víkend. Přidáme také čertovské sklepy, vánoční prohlídku zámku, program v klášteře nebo skanzenu.

Třebíčská kapela Matador slaví půl století na hudební scéně

Třebíčská kapela Matador slaví letos padesát let působení na hudební scéně. Jak jinak, než koncertem. Oslava se koná v pátek 9. června na Podzámecké nivě v Třebíči.

Třebíčská skupina Matador slaví padesátiny, popřejí jí také přátelé z Progres 2

5.June » iRegiony Impuls
Už padesát let vystupuje především na Třebíčsku rocková kapela Matador. Po většinu existence je zpěvákem skupiny Pavel Mahy Machát. Své kulatiny kapela oslaví ve velkém stylu. Na páteční večer chystá velký koncert na třebíčské podzámecké nivě. Na ně…

Tato informační stránka o Pavel Machát zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Machát" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes