Martin Mařák

Vztahuje se k

Ostravě bude s námi lépe, říkají lídři, kteří ve volbách nemyslí na výhru

3.října » iRegiony Impuls
Na volební vítězství v Ostravě sice neaspirují, ale překonání pěti procent hlasů nutných pro vstup do zastupitelstva považují menší strany a hnutí za zcela reálné.

Ostravě bude s námi lépe, říkají lídři, kteří ve volbách nemyslí na výhru

3.října » iDNES.cz
Na volební vítězství v Ostravě sice neaspirují, ale překonání pěti procent hlasů nutných pro vstup do zastupitelstva považují menší strany a hnutí za zcela reálné. Další články k tématu: Nemůžeme mít jiný cíl než vítězství, říká ostravský lídr hnu...

Martin Mařák

2.října » ParlamentniListy.cz
Nyní bojujeme o svou vlast. Z obecních voleb musí vzejít nová generace politiků, kteří budou opravdu zastupovat občany.

Martin Mařák

14.září » ParlamentniListy.cz
Průzkum volebního potenciálu neukazuje možný výsledek voleb.“ Sama televize si nechá udělat průzkum a pozve do studia pouze vybrané lídry?

Martin Mařák

9.července » ParlamentniListy.cz
Porušování stanov, omezování politického projevu, upírání práv člena strany, neregistrování nové ZO. To je vzorek arogance, která bují v KSČM Ostrava.

POLEMIKA: Nejsme myši v kleci, ale lidé na Zemi

8.ledna » Neviditelný Pes
Se zájmem jsem si přečetl kritiku článku Markéty Šichtařové z klávesnice Martina Mařáka „Levicový scientismus Markéty Šichtařové“. Především bych úvodem chtěl politovat myši v citovaném experimentu.

Nejsme myši v kleci, ale lidé na Zemi

5.ledna » blog.idnes.cz
Se zájmem jsem si přečetl kritiku článku Markéty Šichtařové z klávesnice pana Martina Mařáka „Levicový scientismus Markéty Šichtařové“. Především bych úvodem chtěl politovat myši v citovaném experimentu.

POLEMIKA: Levicový scientismus Markéty Šichtařové

4.ledna » Neviditelný Pes
V diskuzi na webu Neviditelný pes jsem se setkal s nadšenou tapetou jisté na netu velmi známé paní V., jež okopírovala kus textu z blogu paní Šichtařové „Všichni jsme myši v kleci“.

Část 1. : Socialismus = diktatura

1.září » virtually.cz
Hugo Chávez, tvůrce socialistického „zázraku“ ve Venezuele a ikona všech novodobých marxistů, byl nejen jedním z autorů politicko-ideologického programu Socialismus 21. století, ale měl i relativně dostatečný prostor a čas, aby onen nový levicový ...

Socialismus = diktatura, (část I.)

27.srpna » blog.idnes.cz
Socialismus je bída a totalitní diktatura, hladovějící Venezuelané již kradou a konzumují i zvířata ze zoo.

FAiTH : Když je víra v umění, silnější než víra v...

24.srpna » electropiknik.cz
Miřenka Čechová a Andrea Miltnerová v tanečně - výtvarném představení o ztrátě víry v umění, jež nahradilo život, o nemožnosti přestat a nemožnosti zůstat....

Tato informační stránka o Martin Mařák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Mařák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes