Martin Mařák

Vztahuje se k

Martin Mařák

9.července » ParlamentniListy.cz
Porušování stanov, omezování politického projevu, upírání práv člena strany, neregistrování nové ZO. To je vzorek arogance, která bují v KSČM Ostrava.

POLEMIKA: Nejsme myši v kleci, ale lidé na Zemi

8.ledna » Neviditelný Pes
Se zájmem jsem si přečetl kritiku článku Markéty Šichtařové z klávesnice Martina Mařáka „Levicový scientismus Markéty Šichtařové“. Především bych úvodem chtěl politovat myši v citovaném experimentu.

Nejsme myši v kleci, ale lidé na Zemi

5.ledna » blog.idnes.cz
Se zájmem jsem si přečetl kritiku článku Markéty Šichtařové z klávesnice pana Martina Mařáka „Levicový scientismus Markéty Šichtařové“. Především bych úvodem chtěl politovat myši v citovaném experimentu.

POLEMIKA: Levicový scientismus Markéty Šichtařové

4.ledna » Neviditelný Pes
V diskuzi na webu Neviditelný pes jsem se setkal s nadšenou tapetou jisté na netu velmi známé paní V., jež okopírovala kus textu z blogu paní Šichtařové „Všichni jsme myši v kleci“.

Část 1. : Socialismus = diktatura

1.září » virtually.cz
Hugo Chávez, tvůrce socialistického „zázraku“ ve Venezuele a ikona všech novodobých marxistů, byl nejen jedním z autorů politicko-ideologického programu Socialismus 21. století, ale měl i relativně dostatečný prostor a čas, aby onen nový levicový ...

Socialismus = diktatura, (část I.)

27.srpna » blog.idnes.cz
Socialismus je bída a totalitní diktatura, hladovějící Venezuelané již kradou a konzumují i zvířata ze zoo.

FAiTH : Když je víra v umění, silnější než víra v...

24.srpna » electropiknik.cz
Miřenka Čechová a Andrea Miltnerová v tanečně - výtvarném představení o ztrátě víry v umění, jež nahradilo život, o nemožnosti přestat a nemožnosti zůstat....

Macron není Zeman

28.června » blog.idnes.cz
Vojáci US Army se navíc zúčastní slavnostní vojenské přehlídky v centru Paříže, která se při té příležitosti koná každý rok, 14. červenec je totiž ve Francii státní svátek.

Výsledky voleb ve Francii

20.června » virtually.cz
Abych se přiznal, výsledky parlamentních voleb ve Francii mne již vlastně ani moc nezajímají, nebo-li, lépe řečeno, vše podstatné se již rozhodlo v prvním kole. Všechny formy extremismu neuspěly, ať již se jedná o komunisty, zelené, či národní soc...

Výsledky voleb ve Francii

18.června » blog.idnes.cz
Abych se přiznal, výsledky parlamentních voleb ve Francii mne již vlastně ani moc nezajímají, nebo-li, lépe řečeno, vše podstatné se již rozhodlo v prvním kole.

Zběsilé hemžení národovců a čexitistů

14.června » blog.idnes.cz
Na obří heligón národovectví nejdříve mocně zadul sám veliký nestor vstupu ČR do EU, tedy ten, jenž nás tam usilovně dotlačil, přestože díky svému vyjednavači o Ústavě EU Zahradilovi moc dobře věděl, do čeho vstupujeme.

Judaismus, křesťanství a islám, abrahámovský trojboj

6.června » virtually.cz
Nejdříve bych asi měl začít u toho, kdo jsou to ti abrahamisté. Na biblického Abraháma navazují a respektují ho všechna tři monoteistická náboženství jediného Boha se třemi různými proroky, Mojžíšem, Ježíšem a Mohamedem, tedy judaismus, křesťanstv...

Tato informační stránka o Martin Mařák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Mařák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes