Vendulka Marečková

Related to

Dítě se vytrhlo matce a vběhlo do silnice

17.October » Kutnohorský deník
Naštěstí bez vážnějších následků dopadla událost, která se odehrála ve středu 16. října odpoledne ve Štefánikově ulici v Kutné Hoře. Dítě tam šlo s matkou za ruku, nečekaně se jí ale vytrhlo a vběhlo do silnice. K fatálnímu střetu s autem ale nedo...

Devítiletého chlapce srazila v Uhlířských Janovicích dodávka

2.October » Kutnohorský deník
Naštěstí dobře dopadl v úterý 1. října v Uhlířských Janovicích střet dodávky a devítiletého chlapce. Ten podle informací Deníku vstoupil bez rozmýšlení v jeden okamžik na přechod pro chodce, aniž by se předtím rozhlédl. „Dodávka jej zachytila zpět...

Policisté hledají čtyři ženy z kamerového záznamu

3.September » Kutnohorský deník
/FOTOGALERIE/ Policisté hledají čtyři ženy z fotografií kamerového záznamu. „V neděli 25. srpna došlo ke krádeži drogistického zboží v jednom čáslavském obchodě s drogérií v ulici Jeníkovská. Pohyb podezřelých čtyř žen, zachytil kamerový systém v ...

Seniorku ve Zruči nad Sázavou srazil vlak, střet nepřežila

27.August » Kutnohorský deník
Ke smutné události došlo v úterý 27. srpna po 13. hodině ve Zruči nad Sázavou. Na zabezpečeném železničním přejezdu došlo ke střetu vlaku se seniorkou. Ta následkům zranění na místě podlehla.

Ve Zruči nad Sázavou usmrtil vlak seniorku, provoz byl zastaven

27.August » Týden.cz
Ve Zruči nad Sázavou na Kutnohorsku srazil vlak třiaosmdesátiletou ženu, která přecházela přes železniční přejezd. Utrpěla zranění, kterým podlehla, řekla mluvčí kutnohorské policie Vendulka Marečková.

Ulicemi Kutné Hory se proháněla řidička s 1,5 promile alkoholu v krvi

26.August » Kutnohorský deník
Ulicemi Kutné Hory se v uplynulém týdnu proháněla řidička s téměř 1,5 promile alkoholu v krvi. Množství alkoholu u ženy prokázala provedená dechová zkouška.

Podvodníci opět chtěli vylákat peníze na seniorkách

22.August » Kutnohorský deník
Na Kutnohorsku se v uplynulých dnech objevily další dva případy, kdy se podvodníci snažili vylákat peníze na seniorech. „K případům došlo v Kutné Hoře a v Ratajích nad Sázavou,“ řekla mluvčí kutnohorských policistů Vendulka Marečková.

Policisté v rámci dopravně-bezpečnostní akce kontrolovali především rychlost

20.August » Kutnohorský deník
Dopravně-bezpečnostní akce, která byla zaměřená na kontrolu rychlosti, proběhla ve třetím srpnovém týdnu ve vybraných evropských státech. Do kontrol se zapojilo také Česko a v pátek 16. srpna také kutnohorští policisté.

Pod koly vlaku vyhasl mladý život

14.August » Kolínský deník
K tragické události došlo ve středu ráno na kolínském nádraží. Podle informací policie muže ročníku 1998, krátce před půl sedmou ráno srazil vlak.

Tragédie v Kolíně: Muž se rozhlédl a vstoupil do kolejiště, vzápětí ho usmrtil vlak

14.August » 24zpravy.com
"Srážka nákladního vlaku jiného dopravce s osobou, probíhá vyšetřování nehody," uvedly České dráhy na webu.Vlak srazil muže ročník 1998 krátce před 6:30."Podle vıpovědi strojvedoucího se muž na pátém nástupišti rozhlédl a vstoupil do kolejiště,..

Mezi Kolínem a Velkým Osekem srazil vlak člověka. Provoz již opět funguje

14.August » 24zpravy.com
Kolín Muž na nádraží v Kolíně vstoupil ve středu ráno do kolejiště, kde ho srazil vlak, byl na místě mrtev. Řekla to policejní mluvčí Vendulka Marečková. Kvůli události byl ráno zrušen osobní vlak do Prahy přes Lysou nad Labem na Masarykovo nádraž...

Muž v Kolíně vstoupil do kolejiště. Srážku s vlakem nepřežil

14.August » Týden.cz
Muž na nádraží v Kolíně vstoupil ráno do kolejiště, kde ho srazil vlak, byl na místě mrtev. ČTK to řekla policejní mluvčí Vendulka Marečková. Kvůli události byl ráno zrušen osobní vlak do Prahy přes Lysou nad Labem na Masarykovo nádraží.
Vlastimil Picek - Ministr obrany

Tato informační stránka o Vendulka Marečková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vendulka Marečková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes