Vladimíra Kereková

Vztahuje se k

Kachny zamrzly v rybníku a nemohly ven! Hasiči je zachránili

19.ledna » tn.cz
Hasiči v sobotu zachraňovali kachny, které uvízly v rybníku v Babicích u Říčan. Jedna z kachen se bohužel zranila. Na místo byla přivolána také záchranná stanice, která si kachny převzala.

Do Česka přichází za prací více lidí, než kolik jich odchází

17.prosince » Seznam Zprávy
Česká republika je v poměru přílivu ku odlivu pracovních sil na druhém nejlepším místě v regionu střední a východní Evropy. Lépe je na tom již pouze Rakousko.

Modrá a růžová už nejsou v módě. Dárky pro děti teď musí být genderově neutrální

17.prosince » Seznam Zprávy
Dárky pro děti musí být hlavně genderově neutrální. Rozlišení modrou a růžovou na chlapce a dívku je zastaralé. Rodiče v USA si hlavně přejí, aby hračky pomáhaly dítěti se vzdělávat a byly z kvalitních a přírodních materiálů. Tvrdí to američtí obc...

Státy: Růst oteplování se musí přiblížit hodnotě 1,5 stupně v porovnání s teplotou v předindustriálním období

17.prosince » Seznam Zprávy
Zástupci téměř 200 států se po dvoutýdenním jednání v Polsku shodli na pravidlech uplatňování pařížské dohody o klimatu z roku 2015, informovaly tiskové agentury. Světová konference o klimatu COP24 měla původně skončit už v pátek, kvůli rozporům b...

Nehoda kamionu a osobních aut uzavřela dálnici D1 v obou směrech

16.prosince » iROZHLAS
Dálnici D1 v sobotu večer obousměrně uzavřela na 23. kilometru nedaleko Mirošovic u Prahy nehoda kamionu a několika osobních aut. Nikdo se nezranil, řekly mluvčí hasičů Vladimíra Kereková a záchranné služby Petra Effenbergerová.

Hromadná nehoda D1: Kamion vezoucí auta se převrátil na bok a narazilo do něj několik aut!

16.prosince » Blesk.cz
Dálnici D1 v sobotu večer obousměrně uzavřela na 23. kilometru nedaleko Mirošovic u Prahy nehoda kamionu a několika osobních aut. Nikdo se nezranil, řekly mluvčí hasičů Vladimíra Kereková a záchranné služby Petra Effenbergerová

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D1 nedaleko Mirošovic u Prahy

15.prosince » ČeskéNoviny.cz
Mirošovice (u Prahy) - Dálnici D1 dnes večer obousměrně uzavřela na 23. kilometru nedaleko Mirošovic u Prahy nehoda kamionu a několika osobních aut. Nikdo se nezranil, řekly ČTK mluvčí...

Proti těhotné ženě vystřelil při nehodě na Berounsku airbag, převezli ji do nemocnice

12.prosince » Novinky.cz
Silnice na Berounsku pokrylo ve středu večer náledí. U obce Železná se na zledovatělé silnici střetla dvě auta. Při nehodě se zranila i těhotná žena, kterou záchranáři přepravili na vyšetření do nemocnice.

Při nehodě na Berounsku se zranila těhotná žena. Vystřelil proti ní airbag

12.prosince » Novinky.cz
Silnice na Berounsku pokrylo ve středu večer náledí. U obce Železná se na zledovatělé silnici střetla dvě auta. Při nehodě se zranila i těhotná žena, kterou záchranáři přepravili na vyšetření do nemocnice.

D1 na 26. km uzavřela nehoda kamionů. Z návěsu unikly chemikálie

21.listopadu » EuroZprávy.cz
Nehoda dvou kamionů dnes dopoledne na více než dvě hodiny uzavřela dálnici D1 na 26. kilometru ve směru na Brno. Nikdo nebyl zraněn, hasiči na místě likvidovali únik chemikálií z návěsu, řekla ČTK mluvčí krajských hasičů Vladimíra Kereková.
Luděk Jeništa - politik za TOP09

Tato informační stránka o Vladimíra Kereková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimíra Kereková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes