Vladimíra Kereková

Related to

Dálnici D5 zablokovala srážka motorky a auta

16.May » Novinky.cz
Na dálnici D5 na 26. kilometru ve směru na Prahu se srazilo osobní auto s motorkou. Motorkář na místě zemřel, dálnice je v místě nehody uzavřena, řekla mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.

Na dálnici D5 u Zdic se střetl osobní vůz s motorkou, řidič srážku nepřežil

16.May » Lidovky.cz
Na dálnici D5 na 26. kilometru ve směru na Prahu se v sobotu srazilo osobní auto s motorkou. Motorkář na místě zemřel, dálnice je v místě nehody uzavřena, řekla mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.

Motorkář nepřežil srážku s osobním autem, D5 u Zdic je uzavřena

16.May » iDNES.cz
Na dálnici D5 na 26. kilometru ve směru na Prahu se v sobotu odpoledne srazilo osobní auto s motorkou. Motorkář na místě zemřel, dálnice je v místě nehody uzavřena. Policie řidiče odklání na exitu 28 směrem na Bavoryni.

U Žďáru se zřítil muž ze skály. Do nemocnice ho transportoval vrtulník

Vážné zranění utrpěl v sobotu 16. května muž při výletu do skal nedaleko obce Ždár u Mnichova Hradiště. Nejednalo se o horolezce, ale o člověka na celkem běžné procházce, při které patrně zavrávoral a zřítil se ze skály.

Na obchvatu Kolína se srazilo osobní a nákladní auto: Řidič osobáku nepřežil

19.March » Blesk.cz
Tragické následky měla odpolední srážka osobního a nákladního vozu na obchvatu Kolína. O neštěstí informovali středočeští hasiči.

VIDEO: V Mladé Boleslavi srazil vlak muže. Letěl pro něj vrtulník

Kolem osmé hodiny ranní vyjížděly všechny jednotky IZS k nehodě na železnici. Ta se stala u boleslavského hlavního nádraží. Vlak tam srazil muže.

Kladno v zajetí strachu: Byl dotyčný před smrtí v zahraničí?

18.March » Aha!
Záchrané složky v nařízené preventivní ochranné výstroji zasahovaly v úterý večer v Kladně u podezřelého úmrtí muže. Zda může úmrtí souviset s epidemií koronavirem, ukáže až nařízená pitva.

Hasiči v ochranných oblecích zasahovali v Kladně u úmrtí

17.March » Kladenský deník
Hasiči v nařízené preventivní ochranné výstroji s ohledem na hrozbu šíření koronaviru vyjížděli v úterý večer do Litevské ulice v Kladně do jednoho z bytů v bytovém domě k náhlému úmrtí člověka.

V Kouřimi na Kolínsku hořel dům, oheň zasáhl i auto. Škoda dva miliony

27.February » EuroZprávy.cz
V Kouřimi na Kolínsku hořel ve středu večer dům, oheň zasáhl i auto, které stálo vedle něj. Škoda činí dva miliony korun. Příčinou požáru byla zřejmě nesprávná manipulace s hořlavou látkou, na místě bude ještě ráno pracovat vyšetřovatel.

Orkán Julie pustošil Česko: Zatopené domy, uvolněné střechy, stromy na silnicích

24.February » EuroZprávy.cz
Hasiči zasahovali v Ústeckém kraji z neděle na pondělí kvůli silnému větru u 113 událostí. Odstraňovali spadlé stromy, uvolněné plechy, spadlé dráty a další překážky, uvedli hasiči na svém twitteru. Společnost ČEZ v kraji eviduje 3500 rodin bez el...

Stateční hasiči z Jihlavy: Z kouře zachránili 11 lidí!

5.January » Ahaonline.cz
Nemělo to být nic dramatického. Policisté Radan Hradecký (36) a Marek Veleba (24) vyjížděli minulou neděli původně k menšímu požáru administrativní budovy v centru Jihlavy. Na místě se situace ale radikálně změnila a oba muži zákona nakonec nejenž...

Reakreační středisko v Brdech lehlo popelem: Škoda přesáhne 10 milionů!

4.January » Blesk.cz
Hasiči od sobotního rána zasahovali u požáru rekreačního střediska ve Věšíně na Příbramsku, oheň dostali pod kontrolu po více než pěti hodinách. Škoda podle vyšetřovatele požárů přesáhne deset milionů korun, příčinu bude zjišťovat i expertní skupi...
Luděk Jeništa - politik za TOP09

Tato informační stránka o Vladimíra Kereková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimíra Kereková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes