Lukáš Marvan

Related to

AKTUÁLNĚ: Střet dvou aut v Holedečku, k nehodě vyjeli hasiči i záchranáři

10:14 » e-lounsko.cz
Žatecko - Dopravní nehoda se stala v pátek krátce po 9. hodině v obci Holedeček na Žatecku. Srazila se tam dvě osobní auta. Na nehodu aktuálně upozorňuje Dopravní servis Policie ČR. Ke střetu došlo na křižovatce u autobusové zastávky. Dopravní ser...

V Rumburku unikal plyn, hasiči evakuovali 24 lidí z okolních domů

Únik plynu způsobilo auto, které urazilo přípojku. Hasiči zasahovali ve Šluknovské ulici ve středu 8. července pozdě večer.

Opilý muž v Děčíně vylezl na komín. Chtěl vyfotit zajímavé snímky

Napilno měli záchranáři v úterý 8. července v Děčíně. V místní části Boletice totiž vylezl muž na komín v ulici Vítězství.

Ve Varnsdorfu hořel plyn z potrubí. Dělník si popálil ruku

Čtyři hasičské jednotky vyjely k požáru plynu, který unikal z narušeného potrubí ve výkopu v Kollárově ulici, ve Varnsdorfu - Pod Špičákem.

FOTO: Z dodávky na Chomutovsku začal masivně vytékat olej. Dalším nehodám včas zabránili hasiči

Chomutovsko - Hasiči ve středu odpoledne vyjížděli do obce Místo na Chomutovsku, kde z barelu v dodávce masivně unikal olej na vozovku. Po příjezdu hasičů byl masivní úník oleje zlikvidován. "Hasiči tak zabránili znečistění životního prostředí a d...

AKTUÁLNĚ OBRAZEM: Čtyři lidé se zranili při srážce dvou osobních aut u Černčic

30.June » e-lounsko.cz
Louny - U vážné nehody zasahovali v úterý ráno složky integrovaného záchranného systému u Černčic na Lounsku. O aktuální havárii informoval Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje. Jednotka hasičů ze stanice Louny vyjela ke střetu dvou osobních au...

Jednotka ze stanice Louny zasahuje u dopravní nehody dvou osobních aut u Černčic. Při nehodě byli…

30.June » Požáry.cz
Jednotka ze stanice Louny zasahuje u dopravní nehody dvou osobních aut u Černčic. Při nehodě byli čtyři lidé zraněni. Hasiči pomáhají Zdravotnické záchranné službě. Silnice byla uzavřena.

O půlnoci se v Teplicích srazila auta, pět lidí zraněno

28.June » EuroZprávy.cz
Hasiči dnes o půlnoci v Teplicích pod hradem Doubravka zasahovali u dopravní nehody dvou osobních aut. Na twitterovém účtu o tom informoval mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan.

Ústeckým krajem se přehnal prudký déšť, zasahovat museli hasiči

27.June » ČRo Sever
Hasiči dnes, v sobotu, museli kvůli prudkému dešti čerpat vodu na několika místech esteckého kraji. V Ústí nad Labem byla zatopená silnice v Drážďanské ulici pod viaduktem.

Hasiči v sobotu čerpali vodu v Ústeckém kraji, páteční bouřky potrápily i Olomoucko. Hladina řeky Hané klesla

27.June » Lidovky.cz
Hasiči v sobotu kvůli prudkému dešti čerpali vodu na několika místech v Ústeckém kraji. V Ústí nad Labem byla zatopená silnice v Drážďanské ulici pod viaduktem a na křižovatce v Opletalově ulici. V Povrlech na Ústecku vnikla voda do stavebnin. V L...

Silné bouřky se prohnaly Ústeckým krajem. Zatopená křižovatka, strom spadl na auto

27.June » EuroZprávy.cz
Hasiči dnes kvůli prudkému dešti čerpali vodu na několika místech v Ústeckém kraji. Na twitterovém účtu o tom informoval mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan.

V Kadani hořel byt, hasiči evakuovali 18 lidí. Někteří obyvatelé domu se nadýchali kouře

27.June » Lidovky.cz
V Prunéřově, místní části města Kadaň na Chomutovsku, bylo v sobotu evakuováno 18 lidí kvůli požáru bytu. Několik osob se nadýchalo kouře, odvezla je záchranná zdravotnická služba. Okolo 16:00 se povedlo hasičům požár zlikvidovat. Na twitterovém ú...
Jindřich Plachta - Český herec a spisovatel

Tato informační stránka o Lukáš Marvan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Marvan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes