15
new stories - click to show

Josef Masopust

Related to

Odešel kapitán olympijských vítězů i mistrovské Zbrojovky

7.August » iportaL24.cz
»Dnes nás bohužel zasáhla zpráva, které je nesmírně těžké uvěřit. Ve věku 75 let nás navždy opustil kapitán mistrovské jedenáctky a olympijský vítěz, pan Rostislav Václavíček. Jedna z největších osobností brněnské fotbalové historie už bohužel není …

Legendární Uwe Seeler patřil i českému fotbalu

25.July » Seznam Zprávy
Minulý týden zasáhla smutná zpráva německý fotbal a vlastně celý fotbalový svět – ve věku 85 let zemřel Uwe Seeler. Vynikající útočník, dvouletý kapitán reprezentačního týmu Spolkové republiky Německo, legenda klubu Hamburgeru SV.

Dukla truchlí. Zemřel král střelců Dvořák (†87). Sedmkrát vyhrál ligu

21.July » iSport.cz
Bývalý fotbalový reprezentant Milan Dvořák zemřel ve věku 87 let. O dnešním úmrtí útočníka a později obránce Dukly Praha, s níž vybojoval sedm domácích titulů, informoval svaz na webu.

Na hvězdné posily ze Slavie čekají miliony i vedro k zalknutí

12.July » Seznam Zprávy
V uplynulé sezoně oblékali Ondřej Kúdela s Michaelem Krmenčíkem dres Slavie. Vyměnili ji za exotiku, teď už vyznávají barvy Persije Jakarta. Ale nejsou prvními vyslanci českého fotbalu v Indonésii. Předešel je tu Josef Masopust.

Brazilská fotbalová legenda Pelé: Jeho neuvěřitelná cesta ke slávě nebyla lehká

7.July » MyMuži
Pelé, člen tří brazilských týmů, které vyhrály mistrovství světa, je mnohými považován za nejlepšího fotbalistu všech dob. Setkal se a měl i slova chvály pro naší legendu fotbalu Josefa Masopusta. Nazýval ho dokonce přítelem.

„Schöne Rudi“ a jeho slavná jedenáctka. Jak jsme před šedesáti lety skoro byli mistry světa

18.June » PrahaIN.cz
Představa, že český nároďák dnes nastupuje proti Brazílii ve finále mistrovství světa, je z kategorie „tak pak vypni play station a běž spát“. Od chvíle, kdy se to skutečně povedlo, uplynulo v pátek už šedesát let.

Santos přiznal ruku a Amarildova kulišárna. Střípky ze slavného finále 1962 v Chile

17.June » Seznam Zprávy
Je to právě 60 let, kdy se výběr Československa utkal ve finále mistrovství světa s Brazílií. Po prohře 1:3 tehdy získal stříbrné medaile.

Osudy stříbrných hráčů z MS 1962: emigranti, šéf Sparty i automechanik

17.June » iSport.cz
Je jich dvaadvacet. Dvaadvacet legend, které přesně před šedesáti lety pro Československo vybojovaly historicky druhý titul vicemistrů světa. Bájné partě kolem Josefa Masopusta před turnajem nikdo nevěřil, od Aše po Košice vládly negativní nálady. S…

Před 60 lety hráli fotbalisté s Brazílií ve finále o Zlatou Niké: Tak na to stříbro z Chile jednu caipirinhu

17.June » Sport.cz
„A co ty? Přiznal by si se? Řekl bys, že si hrál rukou? Že to byla jasná penalta? Byl by si takový hrdina? Ve finále?“ Jelínek stál, naslouchal staccatu portugalských slov a sklopil hlavu. Blbá otázka. Neměl se takhle Djalmy Santose ptát. Po půlstol…

Jak Chicharito odletěl na Mars. Unikátní vzpomínky na stříbrné fotbalisty z Chile

17.June » iDNES.cz
Gól. Góóóól. Autorem branky Masopust. Hlásíme vám, milí přátelé. Českoslovenští fotbaloví reprezentanti se ujímají v 15. minutě prvého poločasu vedení. Autentická ukázka z finále mistrovství světa 1962 existuje v rozhlasovém archivu. Čechoslováci op…

V Mostě pořádají 6. června bezplatné očkování psů proti vzteklině

6.June » ČRo Sever
6. června na fotbalovém stadionu Josefa Masopusta v Mostě veterináři bezplatně očkují psy proti vzteklině. Akce se uskuteční jen v jednom dni a na jednom místě.

Očkování psů zdarma bude jen u stadionu v Mostě

Tradiční bezplatné očkování psů proti vzteklině v Mostě proběhne letos v pondělí 6. června od 10 do 18 hodin. Oproti minulým rokům se koná pouze jeden den a na jednom místě, u horní brány fotbalového stadionu Josefa Masopusta.

Tato informační stránka o Josef Masopust zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Masopust" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes