7.dubna » 24hod.sk
Hokejisti HKM Zvolen si ako druhý tím zabezpečili postup do semifinále Kaufland play off Tipos extraligy.

Velká stíhací jízda přihrála Orlům dva body

2.března » Regiony 24.cz
Znojemští hokejisté vstoupili do utkání velmi nešťastně a po první třetině prohrávali třígólovým rozdílem. Poté se ale nastartovali k velkému obratu. Díky výhře v prodloužení si tak Orli upevnili první pozici v nadstavbové skupině.

Pět vstřelených gólů přineslo pátou výhru v řadě

18.února » Regiony 24.cz
Nadstavbová část zatím vychází Orlům na výbornou, výhra nad Dornbirnem se ovšem nerodila vůbec jednoduše.

Příklep 01.02. - 21:57

2.února » Hokej.cz
hokej.cz: Znojemští hokejisté ukončili domácí trápení, před vlastními fanoušky uspěli po šesti utkáních, když si vyšlápli na Salcburk. Vítězství 5:2 režíroval Allan McPherson, jenž se blýskl dvěma góly a asistencí. Výsledek: Orli Znojmo – EC Red Bul…