15
new stories - click to show

Vladimír Mikšaník

Related to

Skončil jeden z nejlépe obsazených ročníků Závodu míru nejmladších

V neděli skončil v Jevíčku 43. ročník Závodu míru nejmladších v kategorii U17 (ročník 2004-2005). Jednalo se o nejlépe obsazený ročník za několik posledních let.

Cink vyhrál v Heubachu, Zatloukal čtvrtý

Skvěle se předvedli čeští jezdci na německé MTB Bundeslize, kde skvělé výkony našich juniorů v závodě Světového poháru završil vítězstvím v kategorii Elite Ondřej Cink.

Tomáš Bárta vyhrál sprinterskou soutěž na Karpatech

Reprezentační tým U23 ve složení Tomáš Bárta, Matěj Štibingr, Vladimír Mikšaník, Jan Kašpar a Michal Procházka získal na etapovém závodě Carpathian Couriers Race dres pro nejlepšího sprintera a také první letošní body do žebříčku UCI.

Reprezentační tým U23 odstartoval Karpaty 7. místem

V následujících dnech absolvuje národní tým ve složení Vladimír Mikšaník, Tomáš Bárta, Matěj Štibingr, Jan Kašpar a Michal Procházka etapový závod Carpathian Couriers Race. Ten byl dnes zahájen prologem, po kterém následuje pět etap.

Naši byli vidět na UCI závodu v Banja Luce

24.April » RoadCycling.cz
Poslední 4. etapu na 175 km vyhrál Marko Kump Adria mobil ze Slovinska. V první 50ti členné skupině byl i Jan Ryba (AC Sparta Praha) spolu s Michalem Schuranem. Skupina se rozdělila na 90. km na horské prémii, kdy zaútočil kolumbijský tým, rozděli...

Tato informační stránka o Vladimír Mikšaník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Mikšaník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes