15
new stories - click to show

Matěj Štibingr

Related to

Adam Ťoupalík jedinou posilou Elkov-Kasper

8.November » RoadCycling.cz
Elkov-Kasper vstupuje do nové sezóny s dvěma změnami. V názvu střídá výrobce bicyklů Author trutnovská firma Kasper a v týmu závodníků dochází k jediné změně: Matěje Štibingra střídá Adam Ťoupalík. Jaká byla jeho dosavadní kariéra?

Elkov - Author 2019: opět výborná sezóna

1.October » RoadCycling.cz
Jestliže Elkov – Author Cycling Team mohl na konci loňské sezóny bilancovat, že má za sebou jednu z nejlepších závodních sezón za celou dobu své historie, pak o letošní se dá říci minimálně totéž. A pakliže celkový účet za rok 2018 činil 1115 UCI ...

Skončil jeden z nejlépe obsazených ročníků Závodu míru nejmladších

V neděli skončil v Jevíčku 43. ročník Závodu míru nejmladších v kategorii U17 (ročník 2004-2005). Jednalo se o nejlépe obsazený ročník za několik posledních let.

Cink vyhrál v Heubachu, Zatloukal čtvrtý

Skvěle se předvedli čeští jezdci na německé MTB Bundeslize, kde skvělé výkony našich juniorů v závodě Světového poháru završil vítězstvím v kategorii Elite Ondřej Cink.

Tomáš Bárta vyhrál sprinterskou soutěž na Karpatech

Reprezentační tým U23 ve složení Tomáš Bárta, Matěj Štibingr, Vladimír Mikšaník, Jan Kašpar a Michal Procházka získal na etapovém závodě Carpathian Couriers Race dres pro nejlepšího sprintera a také první letošní body do žebříčku UCI.

Reprezentační tým U23 odstartoval Karpaty 7. místem

V následujících dnech absolvuje národní tým ve složení Vladimír Mikšaník, Tomáš Bárta, Matěj Štibingr, Jan Kašpar a Michal Procházka etapový závod Carpathian Couriers Race. Ten byl dnes zahájen prologem, po kterém následuje pět etap.

ŠKODA CUP v Kyjově vyhrál Emanuel Piaskowy

15.April » RoadCycling.cz
Druhý díl Českého poháru na silnici ŠKODA CUP 2019 se stal kořistí zahraničních závodníků. Ti obsadili kompletní stupně vítězů, když zvítězil Polák Emanuel Piaskowy (HUROM BDC Development), kterého na stupně vítězů doprovodili na druhém místě slov...

Cyklistická stáj Elkov vede i po změnách. Nebudeme slabší, věří šéf

7.February » iDNES.cz
Na konci minulé sezony se jim sečetly body a ze všech stájí zařazených do kategorie UCI Continental team byli nejlepší. Už tak příjemné zakončení úspěšného roku nyní pro hradeckou cyklistickou stáj Elkov Author dostalo nový, rovněž velmi příznivý ...

Tato informační stránka o Matěj Štibingr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Štibingr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes