15
new stories - click to show

Vojtěch Hačecký

Related to

Video podcast s Vojtěchem Hačeckým

4.January » RoadCycling.cz
Bývalý profesionální cyklista a současný trenér v Centru sportovní medicíny se ve video podcastu Easy Rider Clubu rozpovídal o zdraví, tréninku a přístupu k cyklistice a sportu.

Mladíci vládnou světovému fotbalu. Hložek až na konci druhé stovky

Mládí vpřed a možná až do první linie! Trend světovému fotbalu udávají teenageři. Proč tomu tak je, kdo má největší hodnotu? A jak si vedou Češi?

Co umějí chytří strážci kondice

12.December » Novinky.cz
Pod stromečkem mnozí z nás najdou hit posledních let, a to chytré fitness náramky, hodinky, váhy a další podobná elektronická zařízení. Pomáhají sledovat kondici a životní styl.

Cycling University má za sebou čtvrtý seminář

17.October » MTBS.cz
Už tradičně zcela zaplněná konferenční Aula České unie sportu v Praze na Strahově byla dějištěm letos už čtvrtého cyklu seminářů Cycling University, populárního vzdělávacího projektu Českého svazu cyklistiky. Úvodní přednáška předního odborníka na...

Cyklistická stáj Elkov vede i po změnách. Nebudeme slabší, věří šéf

7.February » iDNES.cz
Na konci minulé sezony se jim sečetly body a ze všech stájí zařazených do kategorie UCI Continental team byli nejlepší. Už tak příjemné zakončení úspěšného roku nyní pro hradeckou cyklistickou stáj Elkov Author dostalo nový, rovněž velmi příznivý ...

Tato informační stránka o Vojtěch Hačecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Hačecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes