Petro Modrovský

Vztahuje se k

To chtělo odvahu! Manžel Banášové zveřejnil svůj test plodnosti

1.prosince » Blesk.cz
O dítě se moderátorka Adela Banášová (37) pokoušela už s bývalým partnerem Petrem Modrovským (34), ale potratila. Teď je znovu na dně. Její manžel Viktor Vincze (26) si přinesl od lékařů špatné výsledky. Je téměř neplodný! Sen o společném miminku ...

Adela Banášová bude už za týden vdanou paní: Promluvila o detailech svatby s o deset let mladším kolegou!

3.června » Super.cz
Na vztahy v minulosti neměla zrovna štěstí, ale už za týden touhle dobou bude vdanou paní! Řeč je o nejpopulárnější slovenské moderátorce Adele Banášové (36) . Ta od podzimu minulého roku chodí s o deset let mladším kolegou. Viktor Vincze se po ně...

Ze zásnub před kamerami nebyla zaskočená jen Adela Banášová: Tohle jí vzkazují její známí expartneři

14.února » Super.cz
Na letošního Valentýna moderátorka Adela Banášová (36) jen tak nezapomene. Přímo během ranního vysílání před ní ve studiu Markízy její přítel Viktor Vincze poklekl a požádal ji o ruku. Po prvotním šoku Adela odpověděla „ano“.

Adela Banášová a její zajda ve společnosti: Předvedli něžnosti a moderátorka i jizvičky ve tváři

23.ledna » Super.cz
Moderátorka Adela Banášová (36) si po krátké vztahové pouze opět užívá partnerský život. Loni se po sedmi letech rozešla s tanečníkem Petrem Modrovským, kterého po jejím boku vystřídal pětadvacetiletý slovenský reportér Viktor Vincze.

Zajíček Banášové promluvil o společných plánech: Ničemu se nebráním!

1.listopadu » Blesk.cz
Pěkně zhurta začali svůj vztah Adela Banášová (36) s redaktorem Viktorem Vinczem (25). Po dvou měsících se mladík ke své lásce už stěhuje, a dokonce už jsou připraveni na další důležité životní kroky.

Adela Banášová: Rozchod s tanečníkem!

20.června » Aha!
Nečekaný rozchod. Slovenská moderátorka Adela Banášová (35) ukončila sedmiletý vztah se svým partnerem Petrem Modrovským (32).

Adela Banášová: Po rozchodu se schovává za sluneční brýle

19.června » iHOT.cz
Slovenská moderátorka Adela Banášová štěstí v lásce nemá. Je to jen pár dní, co se po sedmi letech rozešla s tanečníkem Petrem Modrovským. Práce ale nečeká, a tak se Banášová nemůže se svým smutkem nikam schovat. Naopak. Vlakem dorazila do Prahy, ...

Nečekaný rozchod: Nejlépe placená slovenská moderátorka je po sedmi letech vztahu opět sama

18.června » Super.cz
Nejlépe placená slovenská moderátorka Adela Banášová (35) uzavřela další kapitolu partnerského života. Po sedmi letech se rozešla se svým mladším přítelem Petrem Modrovským. Informaci přinesl slovenský server Pluska.sk.

Adéla Banášová (35): Rozchod! Vztah s tanečníkem zkrachoval po sedmi letech

17.června » Blesk.cz
Tohle nikdo nečekal! Moderátorka Adéla Banášová (35) se rozešla se svým partnerem Petrem Modrovským (32). Vztah jim ztroskotal po sedmi letech. Co se stalo?
Adela Vinczeová - Slovenská moderátorka

Tato informační stránka o Petro Modrovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petro Modrovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes