Pavol Mokoš

Vztahuje se k

Pavol Mokoš: CETV může mít po spekulacích ještě prostor k růstu (video)

23.listopadu » Patria Online
Akcie CETV by na pražské burze mohly mít ještě prostor k růstu. Záleží, jak budou na spekulace o zájmu dvou investorů o tuto firmu reagovat sami jejich účastníci, říká makléř Patria Finance Pavol Mokoš.

Investiční den s Patrií: Jak vydělat na dnešních trzích? Odpověď nabízí Pavol Mokoš

17.října » Patria Online
Skokový růst volných pracovních míst, růst mezd vysoko nad inflací, přehřívající se trh práce. Na Česku je nyní dobře vidět, co se bude dít postupně dále v Evropě.

Mokoš: Evropské akcie? Šance na velice silný růst je i v příštích měsících (video)

22.září » Kurzy.cz
Americké akciové trhy zčásti i setrvačností rostou, drží se na historických maximech, a evropské protějšky je dohánějí. Mezi důvody patří v Evropě mimo jiné nezměněný závazek Evropské centrální banky dál tisknout levné peníze.

Mokoš: Slabý dolar pomáhá americkým akciím (video)

2.srpna » Patria Online
Výsledková sezóna pokračuje. V Americe trhy sahají na nová historická maxima, v Evropě tomu tak ale není, což si makléř Patria Finance Pavol Mokoš vysvětluje silným kurzem eura.

Pražská burza klesá druhým dnem v řadě

21.června » Patria Online
Pražská burza klesá druhým dnem v řadě a dále maže pondělní zisky. Index PX ztrácí 0,4 %, když oslabuje již posedmé během posledních osmi dní. Západoevropské burzy otevírají strmým poklesem, když následují včerejší pokles na Wall Street, který byl...

Praha koriguje včerejší zisky, Philip Morris přerušuje pětidenní růst

20.června » Patria Online
Pražská burza otevírá poklesem o 0,2 %, když koriguje včerejší strmý růst, který byl nejrychlejší za poslední téměř dva měsíce. Západoevropské burzy otevírají v zelených číslech, když evropští investoři následují včerejší pozitivní vývoj na Wall S...

Mokoš: Po korekci jsou zajímavé ropné tituly a evropské banky

16.června » Patria Online
Pozornost se tento týden upírala na americký Fed, který podle očekávání zvýšil sazby. Trhy to však nechalo chladnými, indexy jen mírně zkorigovaly, řekl nám makléř Patria Finance Pavol Mokoš.

Pražská burza nadále přešlapuje na místě kolem 1005 b.

13.června » Patria Online
Pražská burza otevírá bez jasného směru, když index PX pokračuje v přešlapování na místě kolem úrovně 1005 bodů. Západoevropské burzy po krátké korekci opět rostou, když investoři vyčkávají na zveřejnění indexu ekonomické aktivity ZEW v Německu, k...

Pražská burza otevírá růstem, táhne jí Erste a ČEZ

7.června » Patria Online
Pražská burza otevírá růstem kolem 0,35 %, a tak se index PX odráží od hranice 1005 bodů, kde již týden stagnuje. Západoevropské burzy otevřely sice v červených číslech, ale postupně tento vývoj obracejí a nyní již mírně rostou.

Pražská burza pokračuje v kolísavých výkonech; elektřina nejvýše za tři měsíce

6.června » Patria Online
Pražská burza otevírá poklesem o 0,4 %, a tak pokračuje v kolísavých výkonech. Výběr zisků dnes v úvodu sledujeme i na západoevropských burzách, když na trhu je patrná rostoucí nervozita před britskými volbami a čtvrtečním zasedáním ECB.

Solidní makrodata katapultovala Wall Street nová maxima

1.června » Patria Online
Americké trhy se po dvoudenní konsolidaci vrátily k růstu, když hlavní indexy zavřely na nových historických maximech. Euforii nastartoval výrazný nárůst počtu nových pracovních míst, který podle agentury ADP v květnu vzrostl o 253 tisíc, zatímco ...

Pražská burza zahajuje poklesem; Fortuna po zvýšení nabídky na odkup ale září

29.května » Patria Online
Pražská burza otevírá poklesem o 0,2 %, když pokračuje v nevyrovnaných výkonech z minulého týdne. Západoevropské burzy otevírají poklesem o 0,2 %, když dnes můžeme očekávat podprůměrnou aktivitu kvůli svátku ve Velké Británii a v USA.

Tato informační stránka o Pavol Mokoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavol Mokoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes