15
new stories - click to show

Josef Němeček

Related to

Moneta k dealu s PPF: Dobrovolný odkup v souladu s analytiky, spojení strategicky přínosné

29.January » Patria Online
Představenstvo Moneta Money Bank splnilo termín do dnešního dne a zveřejnilo stanovisko k návrhům PPF na dílčí dobrovolný odkup akcií Monety na ceně 80 Kč/akcie a propojení Monety s Air Bank a dalšími společnostmi ze skupiny PPF.

O2 meziročně zvýšila zisk i příjmy, covid umocnil digitalizaci i vyvolal úspory (+komentář analytika)

29.January » Patria Online
Tuzemský telekomunikační operátor O2 mezikvartálně i meziročně zlepšil výsledky na úrovni příjmů, zisku EBITDA i čistého zisku. Covid umocnil prioritu digitalizace obsluhy i distribuce, finanční výkonnost za celý rok v důsledku pandemie zaostala z...

O2 dokázala meziročně zvýšit zisk i příjmy, covid umocnil digitalizaci i vyvolal úspory

28.January » Patria Online
Tuzemský telekomunikační operátor O2 mezikvartálně i meziročně zlepšil výsledky na úrovni příjmů, zisku EBITDA i čistého zisku. Covid umocnil prioritu digitalizace obsluhy i distribuce, finanční výkonnost za celý rok v důsledku pandemie zaostala z...

Rok 2020 je ve finále: Evropské akcie -4 %, v Praze vyšší objemy. Co koruna či komodity?

31.December » Patria Online
Poslední den roku patří omezenému obchodování v Evropě při uzavřené platformě Xetrcoma včetně pražské burzy a nevýrazné předpovědi pro finální seanci roku na Wall Street.

Evropské trhy dnes dohánějí pondělní výplach, Wall Street zvolna přepíná na svátky

22.December » Patria Online
Akciové trhy v Evropě nasadily hned ráno k ziskům, kterými se snaží zmírnit pondělní výrazné propady. Nový druh koronaviru, který se šíří rychleji a byl v úvodu týdne oznámen ve Velké Británii, je sice nadále strašákem, ale již byla dohodnuta opat...

Vstup Tesly do S&P 500 je tu. Co znamená pro akcii i další velké hráče?

18.December » Patria Online
Akcie Tesla vstupují od příštího týdne, efektivně dnes po zavření Wall Street, do klíčového amerického akciového indexu S&P 500. Před tímto okamžikem je vidíme postupně zpevňovat.

Jan Bureš: Schválený rozpočet nese dva zásadní problémy

18.December » Patria Online
Vláda v čele s premiérem Andrejem Babišem protlačila Sněmovnou rozpočet pro rok 2021 se schodkem 320 miliard korun. Stalo se tak nejprve díky ustoupení KSČM prohlasováním škrtů k rozpočtu ministerstva obrany v rozsahu 10 miliard korun a následné r...

Pražská burza spustí novinku: Obchodování za závěrečnou cenu

24.November » Patria Online
Pražská burza spustí 30. listopadu úpravu obchodního dne a nabídne novou funkcionalitu. Tou bude možnost obchodování za závěrečnou cenu – Trade at Close (TaC).

Akcie Moderna letí vzhůru. Testy ukázaly vysokou úspěšnost vakcíny proti covid-19

16.November » Patria Online
Akcie farmaceutické společnosti Moderna letí vzhůru v premarketu amerického obchodování až o 18 % do blízkosti 106 dolarů za akcii v reakci na testy, které ukázaly vysokou úspěšnost vyvíjené vakcíny proti onemocnění covid-19 v provedených testech.

Máme vakcínu proti covid? Pfizer, BioNTech a akcie jako celek letí vzhůru

12.November » Patria Online
Nejprve futures a akciové indexy v Evropě a následně také úvod obchodování ve Spojených státech jsou prostoupeny prudkým růstem po zprávě o úspěchu vakcíny, vyvíjené proti onemocnění covid společnostmi Pfizer a BioNTech.

Máme vakcínu proti covid? Pfizer, BioTech a akcie jako celek letí vzhůru

9.November » Patria Online
Futures pro americké obchodování a hlavní akciové indexy v Evropě prudce navyšují zisky po zprávě o úspěchu vakcíny, vyvíjené proti onemocnění covid společnostmi Pfizer a BioTech.

Tato informační stránka o Josef Němeček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Němeček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes