nových článků - klikněte pro zobrazení

Adam Nedelka

Body byly blízko. Juniory srazil gól těsně před koncem

15.ledna » BK Mladá Boleslav
Zápasy - Junioři: P a r d u b i c e - Mladoboleslavští mladící dvakrát v zápase dokázali srovnat, jenže to nakonec na bodový zisk nestačilo. Pardubice využily v závěrečném dějství početní výhodu a 47 vteřin před sirénou vstřelily vítězný gól na 3:2.…

PCE - SPA 5:7 - Divoké vítězství v Pardubicích

8.ledna » HC Sparta Praha
Petr Pavlík - Sparťanští junioři završili úspěšný víkend duelem v Pardubicích, kde zvítězili v divokém utkání 7:5! Naši hokejisté si v průběhu druhé třetiny vypracovali gólové náskoky, které však soupeř smazal. I díky koncentrovanému výkonu ve třetí…

3:0 za 103 sekund! Dynamo potvrdilo formu a stoplo Jihlavu

29.září » Hokej.cz
Třetí vítězství v řadě slaví junioři Pardubic. Středeční předehrávku dvou rozjetých týmů proti Jihlavě prakticky rozhodli už během prvních dvou minut!