Lucie Mokrošová

Vztahuje se k

Obcím na Karvinsku chybějí praktičtí lékaři. A prý bude ještě hůř

Karvinsko – Až polovina obcí v Česku se dnes potýká nebo se v brzké době bude potýkat s nedostatkem praktických lékařů. Vyplynulo to z nedávného šetření Svazu měst a obcí ČR.

Nemocnice ve Frýdku-Místku vyhlásila zákaz návštěv

9.ledna » Regiony 24.cz
Nemocnice ve Frýdku-Místku s ohledem na nepříznivou epidemiologickou situaci týkající se chřipkových onemocnění z preventivních důvodů vyhlásila s okamžitou platností zákaz návštěv.

Práce kaplana Nemocnice Valašské Meziříčí je kolem Vánoc náročnější

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Ne každý ale může o vánočních svátcích být doma se svými blízkými. Zejména starší a osamělejší pacienti proto během Vánoc daleko častěji vyhledávají služby nemocničního kaplana.

Nehodovost na Příbramsku v minulém roce

9.ledna » Regiony 24.cz
V roce 2016 řešili dopravní policisté na Příbramsku celkem 1 433 dopravních nehod, což je o 101 více než v roce 2015. Snížily se však jejich následky.

Dopravní opatření na komunikaci Pevnostní v Praze 6

Od 3. ledna do 12. února 2017 bude částečně uzavřena komunikace Pevnostní v úseku ulic Buštěhradská – Generála Píky. Důvodem je oprava havarijního stavu vodovodního řadu.

Tato informační stránka o Lucie Mokrošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Mokrošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes