15
new stories - click to show

Radek Zeman

Related to

Aplikace Záchranka může pomoci v boji o život, nyní přišla s novinkou

Jednoduchá pomůcka, kterou lze nainstalovat do mobilního telefonu, může pomoci záchranářům z horské služby rychleji dohledat zraněného turistu, houbaře či cyklistu také na Šumavě. Aplikace Záchranka nyní přišla s novinkou. Tzv. Elektronická kniha ...

V Loučné nad Desnou se v sobotu představí horští záchranáři. Přiletí i vrtulník ze Slovenska

16.July » Olomoucká Drbna
V areálu zámeckého parku v Loučné nad Desnou na Šumpersku se v sobotu představí horští záchranáři. Kromě prohlídky záchranářské techniky bude součástí také patnáctikilometrový běh na Tři kameny, kde si zájemci mohou vyzkoušet, zda by obstáli při p...

Národní parky čelí neukázněným návštěvníkům. Strážců je na tolik lidí málo

10.July » iDNES.cz
Národní parky v loňském prvním koronavirem postiženém létě zaznamenaly značný nárůst zájmu návštěvníků. S vysokým počtem turistů počítají i letos. Větší návštěvnost však přinesla i větší množství prohřešků, kterých se lidé dopouštějí. Zamezit špat...

Horská služba varuje před riskováním a přeceňováním sil. Od května eviduje rekordní počet úrazů

2.July » ČT24
Horská služba od května hlásí více výjezdů než v předchozích letech. Podle mluvčího Horské služby ČR Radka Zemana za to může vyšší návštěvnost hor. Lidem doporučuje, aby příliš neriskovali a nepřeceňovali svoje síly. K největšímu počtu úrazů dochá...

Horská služba v Beskydech musela zasahovat u tří případů zraněných paraglidistů

21.June » ČRo Ostrava
Hned u třech zraněných paraglidistů museli v uplynulém týdnu zasahovat záchranáři horské služby v Beskydech. Ve dvou případech musel přiletět i vrtulník.

Po pádu z Dívčí skály se zranila lezkyně, selhalo ji jištění

V Českém ráji se po pádu ze sedmimetrové výšky ze skály Dívčí ve skalních lokalitách Hruboskalska zranila ve čtvrtek v podvečer dvaatřicetiletá lezkyně. Selhalo ji jištění, informoval mluvčí horské služby Radek Zeman.

Mladé horolezkyni v Českém ráji selhalo jištění, zřítila se ze skály

4.June » Echo24.cz
V Českém ráji se po pádu ze sedmimetrové výšky ze skály Dívčí ve skalních lokalitách Hruboskalska zranila ve čtvrtek v podvečer dvaatřicetiletá lezkyně. Selhalo jí jištění. V tiskové zprávě o tom informoval mluvčí horské služby Radek Zeman.

Horská služba zasahovala o víkendu v Českém ráji a u Lomnice nad Popelkou

Záchranáři horské služby v Libereckém kraji zasahovali o víkendu spolu s leteckou záchrannou službou u nehody traktoristy v Českém ráji a zachraňovali i mladého turistu, který spadl z hradeb hrádku Bradlec nedaleko Lomnice nad Popelkou, informoval...

Ženy podcenily hory: Půlmetrovým sněhem se jedna brodila v džínách

15.April » tn.cz
V Beskydech uvízly v hlubokém sněhu šestašedesátiletá žena s dcerou. Starší turistka podcenila své síly, její dcera zase vybavení do hor. Zachraňovali je horští záchranáři.

Unikátní záběry: Horská služba zveřejnila celé video záchrany ženy pod lavinou

27.March » Mělnický deník
Horská služba zveřejnila unikátní záběry ze záchrany skialpinistky zasypané nedávnou lavinou v Černém kotli na polské straně Krkonoš. Podívejte se!

Unikátní záběry. Nesestříhané video ze záchrany skialpinistky pod lavinou

27.March » Orlický deník
Horská služba zveřejnila unikátní záběry ze záchrany skialpinistky zasypané nedávnou lavinou v Černém kotli na polské straně Krkonoš. Podívejte se!

Žena, kterou v neděli zavalila lavina, zemřela. Její stav byl kritický

15.March » tn.cz
Žena, kterou v Krkonoších v neděli zasypala lavina, v noci zemřela. Smutnou zprávu potvrdil Jakub Sochor z nemocnice v Hradci Králové, kam byla v kritickém stavu převezena.

Tato informační stránka o Radek Zeman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Zeman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes