15
new stories - click to show

Loni Horská

Related to

Z Jizerek se přesouvá výš. René Mašín je novým náčelníkem Horské služby

22.November » Liberecká Drbna
Dlouhé roky vedl Horskou službu v Jizerských horách. Tento post ale nyní opouští. Zamíří totiž výš. René Mašín se stává náčelníkem Horské služby v Česku. „Je to velká zodpovědnost,“ řekl po svém zvolení.

Náčelníkem Horské služby ČR je René Mašín z Jizerských hor

20.November » Krkonošský deník
Novým náčelníkem a ředitelem Horské služby ČR se dnes stal René Mašín, dosavadní dlouholetý náčelník Horské služby Jizerské hory. Rozhodla o tom dnes na mimořádném jednání správní rada Horské služby, jejímž zřizovatelem je stát. ČTK o tom dnes inf...

Náčelníkem Horské služby ČR je René Mašín z Jizerských hor

20.November » ČeskéNoviny.cz
Špindlerův Mlýn (Trutnovsko) - Novým náčelníkem a ředitelem Horské služby ČR se dnes stal René Mašín, dosavadní dlouholetý náčelník Horské služby Jizerské hory. Rozhodla o tom...

Horská služba Jeseníky má nového náčelníka

Horská služba Jeseníky má od 1. října nového náčelníka. Stal se jím člen horské služby Vítězslav Keller, který zvítězil ve výběrovém řízení. Na náčelnickém postu vystřídal Michala Klimeše, který u horské služby zůstává jako řadový člen.

Tato informační stránka o Loni Horská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Loni Horská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes