15
new stories - click to show

Pavel Antl

Related to

Na silnicích loni zemřelo 36 cyklistů včetně dítěte! Projekt „Na kole jen s přilbou“ pomáhá chránit jejich zdraví

19.June » Zprávy
Krušné hory - Loňské dopravní nehody si vyžádaly 547 mrtvých, přičemž 36 z nich byli cyklisté včetně jednoho dítěte. Smutnou realitou však je, že dospělí stále podceňují nošení přilby. Při jízdě ji na hlavě nemělo nasazenou 28 obětí. Její důležito...

Horská služba vyzývá: Lidé, i v horských oblastech musíte respektovat vládní opatření!

30.March » sportovnilisty.cz
Všichni návštěvníci horských oblastí v České republice by měli bezpodmínečně dodržovat všechna vládou vyhlášená mimořádná opatření. Přesto se horské oblasti v těchto dnech potýkají s důsledky vládou vyhlášeného nouzového stavu. Velké množství lidí...

Jizerky? Lidé tu jsou, ale je tu celkem klid

29.March » Liberecký deník
Ukáznění turisté ve skupinkách, které až na výjimky neodporují nařízení o maximálně dvou lidech pohromadě, lyžaři, kteří využívají poslední zbytky sněhu. Tak vypadají v těchto dnech Jizerské hory.

Karanténa o slunném víkendu: Lidé se přijeli s rouškami vyvětrat do Krkonoš

29.March » Seznam Zprávy
Vláda omezila kvůli koronaviru vycházení, ale po dvou týdnech už je pro mnoho lidí těžké zůstat doma. Živěji bylo i na hřebenech Krkonoš, ač ve srovnání s tím, jaký je provoz v době bez koronaviru, šlo o zlomek návštěvníků.

FOTO: Skialpinista se vydal s partičkou na horskou túru, zachraňoval ho vrtulník

28.March » Hradecký deník
Zraněním mladého skialpinisty a zásahem desítky záchranářů a vrtulníku dopadla horská výprava tříčlenné partičky v Krkonoších. Vydala se na túru do náročného terénu. Skupina se měla pohybovat v první zóně Krkonošského národního parku.

Horská služba vyzývá: Lidé i v horských oblastech se musí respektovat vládní opatření

27.March » sportovnilisty.cz
Všichni návštěvníci horských oblastí v České republice by měli bezpodmínečně dodržovat všechna vládou vyhlášená mimořádná opatření. Přesto se horské oblasti v těchto dnech potýkají s důsledky vládou vyhlášeného nouzového stavu. Velké množství lidí...

Plzeňský kraj spustí pro středoškoláky TV Křižík

26.March » QAP.cz
Online vysílání určené žákům středních škol odstartuje v pondělí 30. března. Zapojí se do něj nejen učitelé středních škol, ale i zástupci institucí jako je Techmania, zoo nebo Jazyková škola Plzeň.

Respektujte vládní nařízení i v horských oblastech

26.March » EcoMonitor.cz
PRAHA - Všichni návštěvníci horských oblastí v České republice by měli bezpodmínečně dodržovat všechna vládou vyhlášená mimořádná opatření.

Dodržujte mimořádná opatření, zásahy jsou náročnější, varuje HS

25.March » ČeskéNoviny.cz
Špindlerův Mlýn (Trunovsko) - Horská služba ČR (HS) varuje před nezodpovědným chováním v horách zvláště nyní, kdy platí nouzový stav kvůli koronaviru. Nabádá návštěvníky hor,...

Lidé odjeli z měst na hory. Noste roušky a neshlukujte se, žádá horská služba

25.March » Novinky.cz
Češi se z měst hromadně přesunuli do hor a někteří nenosí roušky, upozorňuje horská služba, která zároveň vyzývá občany, aby respektovali vládní nařízení. Ke každému pacientovi také preventivně přistupují jako k potenciálně nakaženému.

Lidé na horách podceňují situaci! Na túry vyrážejí velké skupiny bez roušek

25.March » QAP.cz
"Respektujte vládní nařízení i v horských oblastech,“ žádá horská služba. Do hor se přestěhovalo mnoho lidí z měst, často se zde chovají nezodpovědně. Zásahy záchranářů jsou přitom náročnější, než kdy předtím.
Miroslav Antl - Politik
Martin Šonka - Český akrobatický a bojový pilot

Tato informační stránka o Pavel Antl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Antl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes