15
new stories - click to show

Jan Polák

Related to

Praha 8 chce změnit územní plán kvůli zahloubení ulice V Holešovičkách

Rada městské části Praha 8 dnes schválila návrh na změnu územního plánu, která umožní zahloubení ulice V Holešovičkách do tunelu. Návrh vzešel z vlastní iniciativy. Návrh změny územního plánu bude ještě projednávat zastupitelstvo městské části, v ...

Motorkář na sobě musí neustále pracovat

24.November » Jihlavská Drbna
Chladné podzimní počasí přinutilo většinu motorkářů zazimovat své dvoukolové stroje. Podle statistik do konce října skončila letošní sezona pro 60 jezdců tragicky. Policisté dosud šetřili přes 1 900 nehod s jejich účastí.

Karanténa nebo pracovní neschopnost zaměstnanců. Rekonstrukce silnice v Oldřichově v Hájích skončí až v prosinci

20.November » Náš REGION
Až v prosinci skončí rekonstrukce krajské silnice třetí třídy v Oldřichově v Hájích na Liberecku....

Na jižní Moravě testují seniory už od září. Teď mají nejméně nakažených

15.November » Seznam Zprávy
Domovy pro seniory v Jihomoravském kraji nečekaly na plošné testování a už od konce září testují své klienty i zaměstnance. Teď tak mají nejméně diagnostikovaných klientů z celé republiky.

Dopravní nehody v kraji nepřežilo letos už třináct lidí

13.November » Liberecká Drbna
Od začátku letošního roku do konce října šetřili policisté na území Libereckého kraje 3 834 dopravních nehod, oproti loňsku se jejich počet snížil o 149 událostí. Nehody nepřežilo 13 lidí, těžká poranění při nich utrpělo 64 osob, dalších 945 skonč...

Opilí a zdrogovaní řidiči mohou vědomě zabít

30.October » Liberecká Drbna
Policejní honičky s opilými a zdrogovanými řidiči nejsou bohužel na českých silnicích nic neobvyklého. Ačkoliv každý ví, že alkohol a drogy za volant nepatří, řada řidičů přesto tak základní dopravní pravidlo porušuje. Jen v Libereckém kraji bylo ...

Silnice není závodní dráha. Sportovci nabádají k bezpečné jízdě

21.October » Liberecká Drbna
Rychlá jízda je každoročním nejčastějším zabijákem na silnicích. Povolenou rychlost překračují hlavně mladí řidiči bez zkušeností. Vede je k tomu potřeba adrenalinu, zvýšení sebevědomí a také neschopnost uvědomit si riziko spojené s hrozícím nebez...

Na silnicích v Libereckém kraji zemřelo letos už dvanáct lidí. Nehod ubylo

19.October » Liberecký deník
Statistiky hovoří jasně. Policisté v Libereckém kraji letos od ledna do září vyšetřovali 3 466 dopravních nehod, o 61 případů méně než v roce 2019.

Tresty v Čechách

19.October » Deník Referendum
Nový dokumentární cyklus ČT věnovaný mimořádným zločinům a jejich dobovému potrestání je výrazně kvalitnější než například Osudové lásky. Přesto i v něm jsou k vidění některé protivnosti.

Při nehodách zemřelo v kraji od začátku roku 12 osob. Policisté šetřili přes 3 400 nehod

19.October » Liberecká Drbna
Od začátku roku do září prošetřovali policisté v Libereckém kraji již 3 466 dopravních nehod. Přestože počet nehod je oproti loňskému roku nižší, bohužel daleko víc jich letos skončilo tragicky.

Tato informační stránka o Jan Polák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Polák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes