Jolana Humpálová

Vztahuje se k

Poprvé od roku 2016 začaly mírové rozhovory o Jemenu, hostí je Švédsko

7.prosince » Seznam Zprávy
Švédská ministryně zahraničí Margot Wallströmová zahájila mírové rozhovory o Jemenu ve švédském městečku Rimbo. Rozhovorů, které mají být nepřímé, se účastní oba zástupci konfliktu, a to jak jemenská vláda, tak i povstalecká šíitská skupina Húsíů....

Schůzka politiků u Hamáčka: Shodli se na největší změně voleb po 30 letech

3.listopadu » Seznam Zprávy
Schůzka u ministra vnitra Hamáčka: Hlasování ve všech volbách by bylo pouze v jednom dni a vždy ve stejném termínu, na který by si lidé zvykli. Favoritem je pátek.

Co čeká Čechy v cizím vězení? Za mřížemi jich je ve světě více než tisícovka

3.listopadu » Seznam Zprávy
Soud s Češkou zatčenou v Pákistánu za pašování drog pokračuje, lokální média oznámila, že verdikt by měl soud vyřknout v prvním listopadovém týdnu. Slyšení s Terezou Hluškovou a svědky případu bylo již několikrát odloženo – první výslechy svědků p...

Počasí se pomátlo. Jaké teploty můžeme čekat v zimě?

2.listopadu » Seznam Zprávy
Kromě dvou měsíců byl dosavadní rok 2018 teplotně nadprůměrný a listopad, podle úvodních prognóz, bude také nezvykle teplý.

NASA zatím marně volá Opportunity. O kontakt se bude snažit nejméně do ledna

2.listopadu » Seznam Zprávy
Rover Opportunity se odmlčel v červnu kvůli množství prachu v ovzduší, které způsobilo nedostatek slunečního svitu potřebného pro dobíjení baterií.

Umělec nakreslil červenou holubici na hrobku španělského diktátora. Nesouhlasí s exhumací

2.listopadu » Seznam Zprávy
Umělec Enrique Tenreiro byl zatčen poté, co nakreslil červenou holubici na hrobku španělského diktátora Francisca Franca. Důvodem byl nesouhlas s jeho exhumací plánovanou španělskou vládou.

Harry s Meghan se zapojili do tradiční maorské slavnosti

1.listopadu » Seznam Zprávy
S vévodou a vévodkyní ze Sussexu se závěrem jejich cesty po Austrálii a Oceánii rozloučil místní kmen Maorů. Ti předvedli tradiční obřad, kterým vítají vzácnou návštěvu.

Čína ztratila prvenství. V Indii vyrostl bronzový obr, nejvyšší socha na světě

1.listopadu » Seznam Zprávy
Stavba nejvyšší sochy na světě je u konce. Sochu Sardara Patela, jednoho ze zakladatelů samostatné Indické republiky, ukážou Indové v plné kráse 31. října.

Co se to děje s českým a slovenským YouTube? Zkazila ho druhá vlna?

31.října » Seznam Zprávy
Youtubeři. Jsou součástí dnešního života. Řadí se mezi celebrity, jenom jsou svým fanouškům mnohem blíž. A mají na ně velký vliv. Díky jejich tipu vykoupí oblíbenou značku šamponu nebo se nechají přesvědčit, aby šli k volbám. Je česko-slovenský Yo...

Americká vláda vyslala kvůli karavaně migrantů na hranice s Mexikem 5 200 vojáků. Trump původně sliboval tisícovku

31.října » Seznam Zprávy
Vyslání jednotek slíbil prezident Donald Trump, který v posledních dnech během vrcholící kampaně před kongresovými volbami zdůrazňuje nutnost tvrdého přístupu k imigrantům nelegálně překračujícím hranice.

Záznam přenosu z Hradu: Matka zabitého vojáka dojala přítomné k slzám

29.října » Seznam Zprávy
Na Pražském hradě se uskutečnil ceremoniál, při kterém prezident Miloš Zeman udělil státní vyznamenání. Ve Vladislavském sále ocenil rekordních 41 osobností.

Tato informační stránka o Jolana Humpálová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jolana Humpálová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes