15
new stories - click to show

Jolana Humpálová

Related to

Za druhou vlnou po EU: Švédi věří jarnímu modelu, ulice Paříže jsou večer prázdné

22.October » Seznam Zprávy
Strmý nárůst případů a přísná pandemická opatření. Jak se s druhou vlnou koronavirové krize evropské země vyrovnávají, vyjely Seznam Zprávy zjistit přímo do některých z nich. Jak jsou na tom ve Francii, Itálii, Švédsku a Polsku?

Rozšiřte si obzory. Tohle je pět nejpovedenějších dílů podcastu Checkpoint

13.September » Seznam Zprávy
Už půl roku pro vás připravujeme Checkpoint o tom, co se děje a o čem se diskutuje za hranicemi Česka. Pusťte si nejpovedenější díly podcastu Evy Soukeníkové a Jolany Humpálové a zařaďte ho do své pravidelné zpravodajské rutiny.

Kladení věnců i orosená plzeň. Pompeo se sešel s Petříčkem

11.August » Seznam Zprávy
Uzavírky, Plzeňané s americkými vlaječkami a nabitý program. Americký ministr zahraničí Mike Pompeo má za sebou svou první českou zastávku. S protějškem Tomášem Petříčkem navštívili Plzeň.

Letní speciál Checkpointu: Cesta vlakem je romantika, ale pozor na sushi

9.July » Seznam Zprávy
Checkpoint se tentokrát odehrává i na vlakových záchodcích na trase Praha-Rijeka. Jedna z moderátorek vám dá tipy na cestu a druhá projde nejlepší momenty z historie podcastu. Je tu jubilejní dvacátý díl.

Tip na výlet: Frýdlantské cimbuří

28.June » Seznam Zprávy
O Jizerkách jen v dobrém. A tak je tady výšlap vysoko do skal. Letní tip Jolany Humpálové, redaktorky zahraniční redakce Seznam Zpráv.

Seznam Zprávy nahrávají vlastní podcasty. K poslechu je nabízí Spotify i Apple Podcasts

11.May » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy představují čtyři vlastní podcastové pořady. Lidé je najdou i v aplikacích třetích stran.

Důsledky budou obrovské. Africe chybí zdravotnický materiál i personál

8.April » Seznam Zprávy
Po sedmi týdnech od prvního případu je jich přes deset tisíc. Řeč je o nakažených Covidem-19 v Africe. Ze čtyřiapadesáti zemí na tomto kontinentu hlásí přítomnost koronaviru padesát jedna.

Láska za časů koronaviru. Svatby se konají na ulici i online

7.April » Seznam Zprávy
Stejně jako mnoho dalších párů přišli o svůj svatební den. Lékaři Zoe Daviesová a Tom Jackson museli kvůli koronavirovým opatřením zrušit plánovanou svatební párty. Nakonec jim ale vyšla – i když jinak, než si představovali.

Pokles lidské aktivity snížil vibrace Země, pozorují seismologové

7.April » Seznam Zprávy
Miliony lidí po celém světě jsou v karanténě a planeta se kvůli tomu výrazně mění. Vliv změn sahá až tam, kde by to možná mnoho z nás nečekalo - do zemské kůry a jejího pohybu.

Zelenina výrazně zdražuje. Cena poroste ještě minimálně měsíc

7.April » Seznam Zprávy
Ceny zeleniny roste. Například u cibule v posledním týdnu vyrostla až o 30 procent. A zdražování bude pokračovat. Na vině jsou malé zásoby ve skladech a koronavirová nákaza, která zdražuje zeleninu napříč Evropou.

Tam, kde jsme byli před koronavirem, se nelze vrátit, píše šéf OSN

7.April » Seznam Zprávy
Tam, kde jsme byli před covid-19, už se nemůžeme vrátit. Seznam Zprávy exkluzivně přinášejí českou verzi komentáře generálního tajemníka OSN Antónia Guterrese.

Potřebuji každou korunu, říká samoživitelka. Bonus od Schillerové ji připraví o podporu

7.April » Seznam Zprávy
Případ ženy, která se stará o dvě nezletilé děti, ukazuje, že někteří živnostníci dostanou mimořádnou podporu 25 tisíc, jen když se vzdají některých sociálních dávek.

Tato informační stránka o Jolana Humpálová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jolana Humpálová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes