15
new stories - click to show

Miroslav Cinádr

Related to

V centru Klatov srazilo auto chlapce! Letěl pro něj vrtulník

11.February » QAP.cz
Vážná nehoda se odehrála v neděli v podvečer v centru Klatov. Osobní auto tam srazilo chlapce, pro kterého musel nakonec letět vrtulník.

Dva další zásahy mají za sebou členové šumavské Horské služby

9.February » prvnizpravy.cz
Ve čtvrtek večer členové šumavské Horské služby pátrali po ztracené běžkařce z Německa, a v pátek dopoledne zasahovali u desetiletého lyžaře, který se vážně zranil.

Záchranáři na Zadově zasahovali u dalšího zraněného lyžaře

8.February » Budějcká Drbna
Horská služba na Šumavě zasahovala včera u dalšího vážného úrazu malého lyžaře na Zadově. Záchranáře zavolala obsluha vleku kolem poledního. Zraněný chlapec ležel na sjezdovce.

Pátrací akce i vážně zraněný chlapec! Záchranáři na Šumavě mají plné ruce práce

7.February » QAP.cz
Horská služba na Šumavě v těchto dnech hodně náročné období. Od začátku týdne už proběhly dvě pátrací akce a ve čtvrtek museli zasahovat i u vážně zraněného chlapce.

Drama na Šumavě: Horská služba zachraňovala zraněného chlapce (10) i běžkařku v nesnázích

7.February » Blesk.cz
Horská služba se na Šumavě rozhodně nenudila. Ve středu vyjížděla ke ztracené běžkařce bez výbavy. Ve čtvrtek se musela postarat o vážně zraněného desetiletého lyžaře. Když k němu dorazili, plakal bolestí.

HORSKÁ SLUŽBA ŠUMAVA: Podvečerní pátrání po ztracené běžkařce a vrtulník pro zraněného chlapce

Šumava, 7. února – Dva další zásahy mají za sebou členové šumavské Horské služby. Včera večer pátrání po ztracené běžkařce z Německa, a dnes dopoledne vážný úraz desetiletého lyžaře. Žena na běžkách, ale bez jakékoliv další výbavy a zřejmě i bez v...

Tato informační stránka o Miroslav Cinádr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Cinádr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes