Václava Molcarová

Vztahuje se k

RECENZE: Františka Vrbenská - Zuzana Hloušková (eds.), Žena se lvem (znovu a jinak)

8.března » sarden.cz
Žena. Slovo, které hýbe světem. Přinejmenším tím mužským. Jen těch podob, které žena má! Žena v množném čísle, žena za pultem, žena osudová (tedy femme fatale), žena tajemná, žena profesionální (jak ví nejlépe Páral). A těch knih, co bylo napsáno!...

Když kroužíš pro dobrou věc

14.listopadu » blog.idnes.cz
Není to s tou naší společností tak špatné. Při letošní Františkolázeňské 24 hodinovce se svobodným pohybem bavilo více jak 400 běžců.

Sérii příběhů agenta Kováře ozvláštnila i veterinářka ze Sokolova

2.července » iDNES.cz
Do oblíbené série příběhů tajného agenta Johna Francise Kováře se zapojila svou novou knihou Horká půda Václava Molcarová, veterinářka ze Sokolovska. Na letos vydané publikaci pracovala dva roky. Další články k tématu: Lotr Babinský se ukrýval v j...

Sérii příběhů agenta Kováře ozvláštnila i veterinářka ze Sokolova

2.července » iRegiony Impuls
Do oblíbené série příběhů tajného agenta Johna Francise Kováře se zapojila svou novou knihou Horká půda Václava Molcarová, veterinářka ze Sokolovska. Na letos vydané publikaci pracovala dva roky.

Ceny Akademie sci-fi, fantasy a hororu 2016

15.května » iLiteratura.cz
Nejlepší fantastickou knihou v českých knihkupectvích se stal rozsáhlý román z blízké budoucnosti Existence od Davida Brina. Nejlepší českou knihou je horor Vězněná od Pavla Renčína.

Merklín zajistí obyvatelům kastraci koček. Bezplatně

11.května » Karlovarský deník
Merklín - Opravdu pokrokový přístup projevila obec Merklín. Ta zajistí bezplatnou kastraci všech koček, které budou na jejím území odchyceny, či je jejich majitelé přinesou.

Křest JFK 36: Horká půda

12.dubna » FantasyPlanet.cz
V pátek 15.4. od 18:00 proběhne v pražském knihkupectví Fantasya křest nového příběhu agenta JFK, Horká půda. Již 36. díl série, tentokrát z pera Václavy Molcarové, budou křtít Miroslav Žamboch […]
Karel Čapek - Český spisovatel
Ondřej Neff - Český spisovatel sci-fi

Tato informační stránka o Václava Molcarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václava Molcarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes