15
new stories - click to show

Ondřej Neff Český spisovatel sci-fi

Related to

Pán vzduchu. Ondřej Neff a jeho první skutečná verneffka

6:30 » Citarny.cz
Verneffka Pán vzduchu je první ze svazků trilogie Tajemství pěti světadílů (2014-2015). Slovo verneffka přitom vymyslil Ondřej Müller, vžilo se pro adaptace verneovek (2008-2011) vydané Albatrosem (dosud je jich osm), avšak tohle není adaptace. Zde …

Dezinformátoři opět nadělovali ceny. V porotě Babišův sluha Plesl a naslouchač Kremlu Bašta

5.July » Forum24
Zakladatel české žurnalistiky Václav Matěj Kramerius v 18. století nemohl tušit, že jeho jméno zneužije o dvě století později parta pochybných dezinformátorů pro název své ceny. Mrtví se bránit nemohou. Takže letos zase uspořádali svůj sabat a my js…

Nová dobrodružství Julese Verna od editorů současných zahraničních autorů

4.July » Citarny.cz
Slavní spisovatelé často slouží jiným ke zviditelnění. Kolik je jen pokračovatelů Conana Doyla, co si půjčili jeho Holmese. S Vernem to sice tak žhavé není, ale vlna zájmu se dotkla i nás v Česku.

Ondřej Neff: Od výroby k jámě

A je to tady. Připadá mi to, jako když se bráníte velké vodě a dveře utěsníte pytlíky s pískem a ještě nacpete ke škvíře staré froté ručníky a voda stejně pronikne.

Česko zahájilo předsednictví

Priority jsou jasné, vše co souvisí s válkou na Ukrajině, energetická nezávislost na Rusku a zelený úděl.

Dvacet tisíc mil pod mořem

2.July » Radio Junior
Ponořte se s námi do hlubin a pátrejte po záhadném mořském netvorovi, ze kterého se vyklube ponorka Nautilus. Její kapitán Nemo vás vezme na nezapomenutelnou plavbu.
Martin Stranka - Český fotograf

Tato informační stránka o Ondřej Neff zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Neff" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes