Kateřina Mrázová

Related to

Mrázová o skvělé formě, repre i životě ve Švédsku: Nikdo nikam nepospíchá

18.October » Hokej.cz
Na severu Evropy naskočila do své druhé sezony a vede si famózně. Česká útočnice Kateřina Mrázová patří k hlavním oporám celku Brynäs IF, dokonce je společně se spoluhráčkou Larou Stalderovou v čele kanadského bodování švédské ženské soutěže!

Mrázová je v čele bodování, Peslarová má první nulu! Horálková v karanténě

8.October » Hokej.cz
Jak se daří českým hokejistkám v zahraničí? Ve Švédsku opět excelovaly Kateřina Mrázová s Denisou Křížovou, velmi dobré výkony ale podaly i další Češky – více už v následujícím souhrnu.

České šelmy zářily! Famózní Mrázová nasbírala čtyři body v jednom utkání

30.September » Hokej.cz
České hokejistky v Evropě prožily parádní víkend. Ve Švédsku excelovaly hlavně Kateřina Mrázová s Denisou Křížovou, dařilo se ovšem i dalším hráčkám – více už v následujícím shrnutí.

Pejzlová přispěla k obratu Helsinek, výtečná Peslarová kousala kruté prohry

23.September » Hokej.cz
Jak si vedly české hokejistky v zahraničí? Útočnice Michaela Pejzlová svým zásahem přispěla k fantastickému obratu IFK Helsinky v duelu s Kärpät Oulu. Ve Švédsku skvěle zachytala brankářka Klára Peslarová, jenže i přes parádní výkon se musela smíř...

Skvělá Mrázová ve Švédsku řádila, dařilo se i dalším Češkám. Jak si vedly?

15.September » Hokej.cz
Rozjely se i ženské soutěže v zahraničí a české hokejistky zářily. Úvodní duel sezony vyšel parádně Kateřině Mrázové, která se blýskla čtyřmi kanadskými body, vidět byly ale i další hráčky.

Hokejistkou roku je potřetí Klára Peslarová: Ve Švédsku jsem se našla

12.June » Hokej.cz
Během slavnostního ceremoniálu ankety Zlatá hokejka byla tradičně vyhlášena také hokejistka roku – stala se jí brankářka švédského MODO Klára Peslarová, která tak navázala na triumfy z let 2014 a 2016.

Vyzývavá golfistka baví rafinovanou hrou a nad výkony české hokejistky by žasl i Jágr

6.May » Aktuálně.cz
Nový sportovní Sociál přináší porci neobvyklých golfových úderů od Paige Spiranacové i umění české hokejové reprezentantky Kateřiny Mrázové.

Úspěch pro nadanou Češku. Vanišovou si v draftu NWHL vybral Boston

29.April » Hokej.cz
Velký úspěch v zámoří zaznamenala Tereza Vanišová. Česká reprezentantka se prosadila v letošním draftu do NWHL, který proběhl v úterý. Hokejistku univerzity Maine si v závěru druhého kola vybrali zástupci týmu Boston Pride.

Na návštěvě za Theophilem: šampion si užívá slávy, narostlo mu bříško

17.November » iSport.cz
Byla to párty, jakou český dostihový svět ještě neviděl. Hrdinové byli devítiletý hnědák Theophilos, žokej Josef Bartoš a trenéři Pavla a Josef Váňovi, kteří pro unikátní stáj Dostihový klub iSport-Váňa zařídili triumf ve Velké pardubické. Spolu s...

Fantastické hokejistky! Bez ztráty senzačně ovládly turnaj v Rusku

11.November » Hokej.cz
Čtyři zápasy, čtyři vítězství a famózní skóre 16:2. České hokejistky předvedly v ruském Dmitrově úžasnou jízdu a z výborně obsazeného turnaje série Euro Hockey Tour se vracejí s pohárem pro vítěze.

České týmy v In-line hokeji vezou z MS stříbro, v boji o zlato padly s USA

14.July » ČT24
Úspěšná cesta reprezentantek i reprezentantů v in-line hokeji na mistrovství světa organizace FIRS v Barceloně skončila až ve finále. Tam oba české celky narazily na týmy USA, s nimiž muži prohráli 0:3 a ženy 1:3. Oba české výběry tak získaly stří...

In-line hokejistky padly na MS až ve finále s USA a mají stříbro

13.July » ČT24
Úspěšná cesta reprezentantek v in-line hokeji skončila na MS v Barceloně až ve finále. Tam Češky stejně jako loni v Asiagu podlehly celku USA 1:3 a mají stříbrné medaile. O zlato budou bojovat pozdě v noci také čeští muži, kteří nastoupí rovněž pr...

Tato informační stránka o Kateřina Mrázová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Mrázová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes