15
new stories - click to show

Sanny Muharem

Related to

Badmintonista Louda prohrál v Miláně až ve finále

20.December » Sport.cz
Badmintonista Jan Louda zakončil životní rok finálovou účastí na turnaji kategorie International Series v Miláně. Nejlepší český hráč současnosti a 120. hráč světa prohrál v neděli v boji o titul s Alexem Lanierem z Francie 1:2 na sety.

Baví mě deptat asijské hráče, chci do světové stovky, plánuje badmintonista Louda

3.November » Sport.cz
Stává se postrachem pro asijské badmintonisty. Tím spíš po triumfu na LI-NING Czech Open, kde Jan Louda porazil Malajce a Inda z první světové stovky. „Sedí mi jejich styl, tedy rozbíjet jejich vydrilované šablony a zavrtat se jim pod kůži," prohlás…

Španělská pohádka českého badmintonisty. Z kvalifikace až do finále!

20.June » Sport.cz
Letošní olympiáda nevyjde, na té další už by měl mít vysoké ambice. Jan Louda ukázal svůj potenciál. Velký talent nejrychlejšího raketového sportu se probojoval z kvalifikace až do finále turnaje Iberdrola Spanish International. V něm nakonec podleh…

Do Valašského Meziříčí se vrátí obří skluzavka

30.March » Zlin.cz
VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Proměnit celou jednu ulici na skluzavku? Ve Valašském Meziříčí žádný problém, sdělil serveru Zlin.cz mluvčí meziříčské radnice Lukáš Martinek.
Tomáš Slovák - Slovenský hokejista
Le Mans - Historické město ve Francii

Tato informační stránka o Sanny Muharem zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sanny Muharem" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes