Harald Müller

Related to

O levnou značku Volkswagenu je zájem i mimo Čínu

26.May » Novinky.cz
Jetta nemusí být jen pro Čínu. Tentokrát není řeč o kompaktním sedanu Volkswagenu, nýbrž o značce Jetta, která vznikla pro čínský trh jako levnější alternativa německé značky. Zájem o její produkty zažehl ideu expandovat například do Ruska.

Jetta je hit, VW řeší, zda s novou levnou značkou přijít na další trhy

25.May » AUTO.cz
Značka Jetta se orientuje na mladé zákazníky. Aktuálně její nabídka na čínském trhu zahrnuje tři modely, sedan VA3 a dvě SUV, VS5 a VS7.

Auta nové levné značky VW mohou zamířit na další trhy, současná situace tomu jen pomáhá

24.May » Autoforum.cz
Původně byla určena jen pro Čínu, jejich tamní úspěch ale vzbuzuje zájem i jinde. Současné obavy z šíření nákazy a vidina nevalné ekonomické situace v budoucnu tomu dál pomáhá a VW už rozšíření nabídky nevylučuje. (Petr Miler)

Auta nové levné značky VW mohou zamířit na další trhy, současná situace tomu jen pomáhá

23.May » Autoforum.cz
Původně byla určena jen pro Čínu, jejich tamní úspěch ale vzbuzuje zájem i jinde. Současné obavy z šíření nákazy a vidina nevalné ekonomické situace v budoucnu tomu dál pomáhá a VW už rozšíření nabídky nevylučuje. (Petr Prokopec)

Osud V4 není zpečetěn. V EU ještě může hrát významnou roli, shodli se odborníci

5.November » EurActiv.cz
O vyprázdnění visegrádské spolupráce a negativní image V4 v Evropě toho bylo v poslední době napsáno mnoho. Jak to ale bude s V4 v budoucnu? Chopí se visegrádské státy příležitosti, najdou společná témata a napraví si reputaci v Evropské unii?

Tichý vzestup Ursuly von der Leyenové

4.July » EurActiv.cz
Německá ministryně obrany Ursula von der Leyenová, kompromis v otázce kdo má sedět v předsednickém křesle nové Evropské komise, je nekontroverzní politička a tichá taktička, kterou za hranicemi Německa téměř nikdo nezná. Její kariéru však často do...

Harald Müller: Současný vývoj v některých zemích Visegrádu připomíná třicátá léta

14.May » EurActiv.cz
Jak bude vypadat budoucí evropská spolupráce v obraně a jakou roli v ní sehrají země Visegrádské čtyřky? Jak se Němci dívají na současný vývoj u svých východních sousedů? Redakce EURACTIV.cz vyzpovídala německého experta na mezinárodní vztahy Hara...

Tato informační stránka o Harald Müller zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Harald Müller" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes