15
new stories - click to show

Monika Navrátilová

Related to

Benešová: Nečekala jsem, že synova svatba bude tak emocionálně náročná

16.September » Revue iDNES.cz
Závěr prázdnin byl pro Lucii Benešovou ve znamení svatebních příprav. K oltáři dovedla svého nejstaršího syna Luciána, jehož otcem je herec Filip Blažek. Na svatbě se podílela organizačně a svatebčanům připravila i divadelní překvapení. Přiznala t...

Chce být jako Ricky Martin: Osmany Laffita hledá náhradní matku, která by mu porodila dítě

17.November » Super.cz
Osmany Laffita jako jeden z mála gayů žijících v Čechách může adoptovat dítě. Osmany chytře obešel zákon a se svým mužem Guyem se brali v zahraničí.

Premiéra Divadla Bolka Polívky: Chantal Poullain a Štěpánka Křesťanová v roli rebelek

13.November » Novinky.cz
Vše začíná neobvyklým setkáním dvou žen. Snad vším se liší. Povahou, společenským zakotvením, životními zkušenostmi. Ostré protipóly. Dalo by se říci: oheň a voda. Premiéra Rebelky v produkci Divadla Bolka Polívky se na brněnské scéně koná 15. lis...

Tohle vás po obrovské popularitě získané díky seriálu Most! překvapí: Erika Stárková promluvila o finanční tísni

6.November » Super.cz
Hvězda seriálu Most! Erika Stárková (35) přiznala, že i po roli v tomto enormně populárním projektu se občas potýká s finanční tísní. Rozhodně ale kvůli tomu nemá v plánu, jako řada jiných herců, nastoupit do nekonečných seriálů typu Ulice, Ordina...

Má jeho krásná přítelkyně důvod žárlit? Drsňák Noid pózoval v obležení sexy kočiček

27.April » Super.cz
Zpěvák Václav Noid Bárta (38) je sice zamilovaný do své půvabné přítelkyně Elišky Grabcové, ale užít si to, samozřejmě ve vší počestnosti, umí i ve společnosti jiných krásek.

Oldřich Navrátil to nemá lehké. Manželka ho pomlouvá

6.March » Týden.cz
Na první pohled působí herec Oldřich Navrátil jako dobrák od kosti, jeho manželka Monika si to o něm ale zřejmě nemyslí. Když o něm mluví, rozhodně si totiž nebere servítky!

Emoční upíři kolem nás aneb Odčerpám ti trochu energie, nevadí?

27.February » Zapni mozek
Všichni je známe a některé možná i velmi důvěrně. Lidi, kteří z nás vysávají energii, kteří nás táhnou dolů a v jejichž přítomnosti se necítíme zrovna dobře, protože jejich přístup k životu je tak nějak černý, nepřátelský, negativní, ...

Co nás bajka O slunci a větru může naučit o komunikaci s druhými

9.September » Zapni mozek
Každý člověk touží po uznání, po ocenění, po pochvale. Současně jsme ale všichni určitě zažili situaci, kdy nás naopak někdo nevybíravě kritizoval, něco nám vyčítal nebo ponižoval naši hodnotu. S pomocí pár tipů ale můžeme posílit a podpořit vztah...

Úklid doma, úklid v duši

18.August » Zapni mozek
Když mám pocit, že je toho na mě v životě moc, že se na mě valí jeden problém za druhým, velmi často uklízím fyzický prostor. Uvědomila jsem si díky tomu, že úklid je velmi mocným terapeutickým nástrojem.

Mohou mít rituály vliv na náš úspěch?

28.July » Zapni mozek
Rituály mají tu moc, že nám dokáží zlepšit pocit, změnit náladu, dovedou soustředit a naladit naši mysl na něco příjemného. Třeba ještě předtím, než se naplno vydáme ven do nového dne.

Jak vnímám menstruaci, tak vnímám své ženství

11.July » Zapni mozek
Existuje mnoho žen, které z různých důvodů nechtějí užívat hormonální antikoncepci, zároveň se však bojí ji vysadit. Pojďme trochu více prozkoumat téma „přirozené antikoncepce“ s poradkyní Kateřinou Juřenčákovou.

Proč jsem si sepsala seznam 101 cílů v 1001 dnech a měli byste i vy

3.July » Zapni mozek
Dnes je to přesně rok ode dne, kdy jsem si sepsala seznam svých 101 cílů v 1001 dnech. Tuto techniku doporučuji i vám. Proč? Dozvíte se v dnešním článku.
Světlana Nálepková - Česká herečka a zpěvačka
Zora Kepková - Moderátorka
Martin Pouva - Český moderátor

Tato informační stránka o Monika Navrátilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Navrátilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes