15
new stories - click to show

Jan Nebeský

Related to

Vyšla kniha k výročí vzniku Divadla Komedie i první svazek Grosmanových spisů

14:15 » Bleskově.cz
Éry Vlasty Buriana, Michala Dočekala a Jana Nebeského rozebírá nová kniha, která vyšla u příležitosti 90. výročí pražského Divadla Komedie.

Divadlo Komedie slaví devadesátiny. Městská divadla pražská vydávají k jubileu knihu o jeho historii

2.December » Literární noviny
Divadlo Komedie oslavuje 90. výročí svého otevření. Za jeho historií včetně slavné éry Divadla Vlasty Buriana se ohlíží nová kniha Divadlo Vlasty Buriana a Komedie (1930-2020), kterou vydala Městská divadla pražská. Publikace má šest kapitol, nech...

Praľské Divadlo v Dlouhé zruąilo program do konce roku 2020

15.November » Divadlo.cz
Divadlo v Dlouhé po domluvě se zřizovatelem a s ostatními městskými divadly zrušilo původní program na prosinec a upravilo výhled na druhou část letošní sezony.

LIVE stream - Pan Pros

15.November » Informuji.cz
Lucie Trmíková a David Prachař. Hlavní představitelé inscenace Pan Pros... | LIVE stream - (2020-11-23 19:00:00 - 2020-11-23 00:00:00)

Pražské Divadlo v Dlouhé zrušilo program do konce roku 2020, akce budou virtuální

14.November » EuroZprávy.cz
Divadlo v Dlouhé po domluvě se zřizovatelem a s ostatními městskými divadly zrušilo původní program na prosinec a upravilo výhled na druhou část letošní sezony. Třikrát odložená premiéra inscenace Vytržení Panny z Barby v režii Jana Nebeského a v ...

Z tiskových zpráv: Divadlo v Dlouhé online

5.November » i-divadlo.cz
Divadlo v Dlouhé zůstane pro diváky zavřené minimálně do konce listopadu, a proto se opět rozběhla tvorba virtuálního programu. Produkční tým divadla vymýšlí a ve spolupráci se souborem připravuje jednorázové akce i seriály, živé vysílání i čtení ...

Horké zprávy z Dream factory (No. 3)

15.October » Divadelní noviny
Emotivní tečkou za protivirovou edicí ostravského divadelního festivalu Dream factory, a bohužel i rozlučkou se živým uměním na kdo ví kdy, se v nedělním podvečeru stala inscenace Zahradníček/ Vše mé je tvé, divadelního spolku Jedl.

Nominace na Ceny Divadelních novin za sezonu 2019/2020

12.October » Taneční aktuality
Na 25. září byla naplánována Celostátní konference tanečních oborů ZUŠ s podtitulem Výchova a vzdělávání k tanečnímu umění.

Nominace na Ceny Divadelních novin za sezónu 2019/2020

12.October » Divadelní noviny
Redakce Divadelních novin oznamuje širší nominace Cen Divadelních novin za sezónu 2019/2020 tj. za období od 1. července 2019 do 31. srpna 2020. O nominacích rozhodla porota složená z 28 divadelních kritiků, publicistů a osobností spjatých s DN.

Dream Factory: Povstaňte aktivně proti viru!

10.October » Divadelní noviny
Jedna z tradičních perel festivalové sezony, ostravská umělecká žatva Dream Factory svou letošní protivirovou edici stihne. Koná se tento víkend.

Americkej svatej a sráči

7.October » Přítomnost.cz
„Opozice je blbá jako chytrá karanténa,“ říká Jan Nebeský. Vypadá to tak a vůbec ne jen v politice a vůbec ne jen v Čechách. Věrchuška v umění, na školách, management všeho možného, policie i soudy bezkonkurenčně válcují typy vlekařů, pumpařů a ko...

Tato informační stránka o Jan Nebeský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Nebeský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes