Ladislav Němec

Related to

Ministerstvo dopravy má kompletní vedení

1.July » BUSportál
Všechny čtyři sekce podle nové organizační struktury mají přesoutěžené pozice náměstků. Ve výběrových řízení uspěli Jan Sechter, Lenka Hlubučková, Ladislav Němec a Jakub Kopřiva.

Areál po vojácích v Krumlově chátrá. Město tam plánuje čtvrť za miliardy

29.June » iDNES.cz
Bývalá kasárna Vyšný patří městu Český Krumlov od roku 2007, kdy je dostalo darem od ministerstva obrany. Chtělo tam zahájit bytovou výstavbu. Ale to nevyšlo. Pak tam vědci plánovali školu s mezinárodním kampusem. I to padlo. Nyní radnice s archit...

Zemřel fotbalista Marián Čišovský, šest let bojoval se zákeřnou nemocí

28.June » iDNES.cz
Ve čtyřiceti letech zemřel bývalý plzeňský fotbalista Marián Čišovský. Od roku 2014 bojoval s amyotrofickou laterální sklerózou, nevyléčitelnou nemocí, které v neděli podlehl.

Plzeň našla Krmenčíkovy nástupce. Toto je šest hráčů, kteří střelecky táhnou Viktorku

22.June » SportRevue.cz
Po podzimu se zdálo, že je o titulu rozhodnuto. Slavia šlapala a v lize neměla konkurenci. Pak se ale do hry vrátila Plzeň, která pořádně přidala na plynu.

Na krajském ředitelství v Plzni našli mrtvého policistu, zřejmě se zastřelil

16.June » iDNES.cz
Plzeňští policisté od rána prověřují tragickou smrt jejich kolegy. Našli jej zastřeleného v budově krajského ředitelství v Plzni. Pravděpodobně spáchal sebevraždu.

Křetínského holding zlomil rekord. EPH hlásí největší zisk v historii

12.June » iDNES.cz
Energetický a průmyslový holding (EPH) podnikatele Daniela Křetínského zvýšil loni provozní zisk EBITDA o desetinu na 56 miliard korun, konsolidované tržby pak vzrostly o více než pětinu na 230 miliard korun. Holding to v pátek oznámil na svém twi...

Během noci kostelů vysvětí památný kříž a rozsvítí se Meditační zahrada

12.June » iRegiony Impuls
Známé kostely, ale i opomíjené kaple či modlitebny dnes mimořádně otevírají. Během jedné noci se zájemci mohou podívat do 72 míst Plzeňského kraje. Program Noci kostelů nabízí komentované prohlídky, hudební vystoupení či originální výstavu z lega.

Neslavné výročí novelizace vyhlášky ministerstva dopravy se blíží

3.June » Pravý prostor
RUDOLF MLÁDEK Vyhláška č. 101/1995 Sb., kterou se vydává Řád pro zdravotní způsobilost osob při provozování dráhy a drážní dopravy, ve znění pozdějších předpisů, je na základě zákonného zmocnění a s ohledem na odborné zaměření jejího obsahu vydává...

Jednotný tarif bude mít svoji slevovou variantu, která bude obdobou IN25. Pilotní provoz začne o pár týdnů později

30.May » Zdopravy.cz
Ministerstvo dopravy chce zatraktivnit cestování s chystaným jednotným tarifem o nový věrnostní systém, který za roční poplatek 530 korun umožní nákup jízdenky o čtvrtinu levněji. Kvůli zapracování do smluv o několik týdnů posune plánovaný pilotní...

Ještě není rozhodnuto. Pět cizinců, kteří mohou získat korunu pro krále střelců Fortuna ligy

28.May » SportRevue.cz
Boj o korunu pro krále střelců Fortuna ligy bude ještě hodně zamotaný. Žádný z hráčů si totiž na čele ostře sledované statistiky nevytvořil rozhodující náskok.

Náměstka kritizovaného za e-viněty by mohl nahradit Havlíčkův favorit

20.May » Seznam Zprávy
Ministerstvo dopravy pokračuje v hledání nových náměstků. Propozice druhého kola výběrového řízení nahrávají i podnikateli Romanu Lesnému, který je poradcem ministra Karla Havlíčka. Sám Lesný svou možnou účast zatím nekomentoval.

​Dvě pozice náměstků ministra dopravy jsou obsazené, další řízení pokračují

19.5. – Dvě výběrová řízení ze čtyř na pozice náměstků Ministerstva dopravy (MD) byla dokončena. Sekci legislativní a právní povede Jakub Kopřiva, který již na ministerstvu působí, stejně tak Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend bude...

Tato informační stránka o Ladislav Němec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Němec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes