15
new stories - click to show

Ladislav Němec

Related to

Mertl versus Gulaš. Plzeň hraje na budějovickém ledě

17.August » iDNES.cz
Společně váleli v elitním útoku Plzně, dnes se hokejoví útočníci a dlouholetí kamarádi Milan Gulaš a Tomáš Mertl postaví proti sobě. Ještě nepůjde o ostrou bitvu, ale o „pouhý“ přípravný duel (začátek 17.30 hodin), přesto bude tohle setkání na jih...

Daniel Kroupa: Klimatická změna a její řešení

V pondělí 9. srpna letošního roku byla zveřejněna nová zpráva Mezivládního panelu Organizace spojených národů pro klimatickou změnu.

Daniel Kroupa: Podceňovaná hodnota mateřství

Na konci července Poslanecká sněmovna schválila podle návrhu ČSSD novelu zákona, podle které se nad zákonnou valorizaci od ledna příštího roku zvyšují důchody o 300 korun.

Daniel Kroupa: Biskupové – skandály místo evangelia

Úkolem římskokatolických biskupů je šířit do celého světa Ježíšovo radostné poselství o lásce, která vykoupila člověka z otroctví hříchu a smrti.

Jeden majitel, dva kluby? ‚V českých profesionálních soutěžích to není možné,‘ říká šéf licenční komise

21.June » iROZHLAS
V českém fotbale by mohl mít jeden majitel dva profesionální kluby. Takové informace v posledních dnech přinesla tuzemská média. CNN Prima News uvedla, že Daniel Křetínský chce majetkově vstoupit do Viktorie Plzeň.

Osm momentů Limberského: vlastní gól, volant i loučení

12.June » iDNES.cz
Na zádech nosil svou oblíbenou osmičku, proto právě osm momentů. David Limberský rozděloval veřejnost, přesto odchází do fotbalového důchodu jako zřejmě vůbec největší ikona v historii Viktorie Plzeň.

Tipy na víkend v Jihočeském kraji

Po dlouhé pauze vynucené pandemií zase začínají ožívat nejrůznější místa na jihu Čech. Uskuteční už se několik akcí. Nabízíme vám pár tipů, kam vyrazit ve volných dnech.

Daniel Kroupa: Veřejnou lež nesmíme tolerovat

Ve slušné společnosti se lež netoleruje. Lhář totiž narušuje základní podmínku vztahů, které takovou společnost vytvářejí – vzájemnou důvěru.

Daniel Kroupa: Veřejnou lež nesmíme netolerovat

Ve slušné společnosti se lež netoleruje. Lhář totiž narušuje základní podmínku vztahů, které takovou společnost vytvářejí – vzájemnou důvěru.

Udělejte zase titul, brácho! Tonar z Německa fandí házenkářům Plzně

19.May » iDNES.cz
Staršímu bratru Michalovi ve středu ještě pošle povzbudivou zprávu, odpoledne už si Jakub Tonar sedne k počítači a na dálku bude fandit házenkářům Talent týmu Plzeňského kraje ve druhém finále proti Karviné.

Projet Plzní na kole je stále dobrodružství, stezky nejsou propojené

11.May » iRegiony Impuls
Jezdit po Plzni do práce nebo do školy na kole je docela problém. Cyklistika nemá ve městě náležitou podporu a podle toho to také vypadá. Náhodně budované cyklostezky nejsou propojené, končí v nájezdech do frekventovaných silnic, nebo jsou neprůbě...

Schleiss je zpátky doma. Jsem dospělejší, směje se plzeňský útočník

9.May » iDNES.cz
Už je to osm let, kdy mu zazvonil telefon a vedení Plzně ho narychlo povolalo do Prahy. Hokejový útočník Jan Schleiss ten březnový večer svým premiérovým gólem v extralize a prvním v play off rozhodl semifinálový duel na Slavii.

Tato informační stránka o Ladislav Němec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Němec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes