15
new stories - click to show

Zuzana Norisová Slovenská herečka a zpěvačka

Related to


Stories

Krásná, inteligentní a charismatická: Soňa Norisová dávno předčila mladší sestru Zuzanu

16.May » Expres.cz
Hvězda seriálu Policie Modrava Soňa Norisová (47) věkem mládne. I když má možná nějakou tu vrásku navíc, vypadá nejlépe za celou svou kariéru. Dokonce předčila mladší sestru Zuzanu, která byla považována vždy za tu hezčí a talentovanější. Karta se...

Zabití neonacisty, pád do výtahové šachty i autonehoda: jak nechávají scenáristé zmizet ze seriálů hlavní hvězdy?

10.May » Proženy.cz
Stát se součástí oblíbeného seriálu je pro mnoho herců splněný sen. Pravidelně se objevují na obrazovce a peníze se taky hodí. Co když je ale přestane postava bavit, znelíbí se divákům nebo začnou dělat problémy na place? Scenáristé si ví rady.

Rebelové slaví 20 let: Oholená podpaží, Norisové se zkazily zuby a další věci z natáčení

1.March » Dáma.cz
Písničkový retrofilm z let 60. je podtitul muzikálu Rebelové, který přesně před dvaceti lety slavil nevídaný úspěch v českých kinech. Režisér Filip Renč a jeho tým si tehdy za svoje dílo odnesli hned ...

Utajený porod: Zuzana Norisová je podruhé maminkou

12.February » Kafe.cz
Druhé těhotenství se slovenské herečce podařilo tajit několik měsíců. Zuzana Norisová se nyní stala podruhé maminkou. O narození dcery Liliany informovala na sociálních sítích.

Pandemie přeje sexu? Takový baby boom české hvězdy ještě nezažily!

11.February » Blesk.cz
Světe, div se, i v těžkých dobách se rodí děti. Anebo právě proto?! Čas trávený doma v nucených karanténách zjevně přeje intimnímu životu! Hvězda Rebelů Zuzana Norisová (42) se tak stala podruhé maminkou, Saša Rašilov (48) dokonce dědečkem a z Mal...

Utajený porod! Zuzana Norisová je podruhé maminkou

11.February » Šíp
Druhé těhotenství se slovenské herečce podařilo tajit několik měsíců. Zuzana Norisová se nyní stala maminkou podruhé. O narození dcery Liliany informovala na sociálních sítích.

Po utajení těhotenství se Norisová pochlubila, že je dvojnásobnou maminkou

9.February » Revue iDNES.cz
Zuzaně Norisové (42) se podařilo druhé těhotenství tajit několik měsíců. V pondělí se herečka stala opět maminkou. Narodila se jí dcera Liliana.

Norisová (42) porodila! Princeznička jménem Liliana Kovalka

9.February » Ahaonline.cz
Ač Zuzana Norisová (42) druhé těhotenství tajila až do osmého měsíce, s porodem miminka se herečka rozhodně už netají!

Zuzana Norisová se stala podruhé maminkou. Dcera dostala jméno s jemným významem. Promluvila kolegyně

9.February » Život v Česku
Zpěvačka a herečka Zuzana Norisová se ve 42 letech stala dvojnásobnou maminkou. V pondělí 8. února přivedla na svět holčičku, kterou s manželem Ondrejem Kovaľem pojmenovali krásným jménem. Šťastnou novinou se pochlubila na sociální síti a její kol...

Zuzana Norisová je po čtyřicítce dvojnásobnou maminkou: Hvězda Rebelů dala dceři krásné jméno

9.February » eXtra.cz
Slovenská herečka a zpěvačka Zuzana Norisová (42) se stala podruhé maminkou dcery, kterou přenášela jedenáct dní. Těhotenství se jí podařilo utajit až do prosince loňského roku a své rostoucí bříško poprvé poodhalila v show Miluji Slovensko.

Zuzana Norisová PORODILA: Dceru přenášela téměř dva týdny!

9.February » stars24.cz
Gratulace se jen hrnou. Zuzana Norisová se včera stala dvojnásobnou maminkou, ženy budou mít v rodině populární slovenské herečky nadále přesilu. I podruhé je to totiž dcera.

Hvězda Rebelů a Tváře Norisová porodila! Po 11 dnech přenášení má druhou dceru

9.February » Blesk.cz
Slovenská herečka Zuzana Norisová (42) se do povědomí českých diváků zapsala rolí něžné maturantky Terezy z filmového muzikálu Rebelové. Druhé těhotenství tajila až do osmého měsíce, ale s porodem druhé dcery už tolik tajností nedělá.

Tato informační stránka o Zuzana Norisová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Norisová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes