nových článků - klikněte pro zobrazení

Yasser Nour

Totální hnus, zuřil autor gólu. Grigarovi ujely nervy, do brány musel útočník

25.dubna » Sport.cz
Byly hodně blízko. Fotbalové Teplice měly zaděláno na čtvrtou výhru z pěti dubnových zápasů, jenže pak přišlo divoké finále a boleslavský stoper David Šimek v 89. minutě vyrovnal na konečných 1:1. Ztrátu bodů neustál teplický brankář Tomáš Grigar, j…

Teplice vydřely výhru, proti Hradci jim stačila jediná trefa

2.dubna » Sport.cz
Jediná branka rozhodla duel Teplic proti Hradci Králové. Krátce po dvaceti minutách hry se z pokutového kopu prosadil Matěj Hybš. Tepličtí v úvodu druhého poločasu přišli o vyloučeného Yassera Noura, ani dlouhá početní převaha však Votrokům nepřines…

Teplice navázaly spolupráci s Al Ahlí, dva fotbalisté přijdou na hostování

23.února » Sport.cz
Fotbalové Teplice navázaly spolupráci s egyptským klubem Al Ahlí. Z akademie vítěze africké Ligy mistrů zamíří na sever Čech dva mladí hráči na hostování v trvání dvou a půl roku. Tepličtí o tom informovali na svých webových stránkách.