15
new stories - click to show

Jan Chramosta

Related to

Klokan Antonín Vaníček posílí fotbalisty FK Jablonec

Třiadvacetiletý ofenzivní záložník Antonín Vaníček posílí v nové sezoně fotbalisty Jablonce. Přichází z týmu Bohemians Praha 1905 na roční hostování s opcí. Opačným směrem odchází na roční hostování bez opce útočník Jan Chramosta.

Chramosta? Neoddiskutovatelné střelecké schopnosti, nejlepší věk a obrovská touha prokázat to v Ďolíčku...

9:21 » eFotbal.cz
Česká liga > Jan Chramosta (30) dorazil do kádru Bohemians Praha 1905 na roční hostování bez opce na trvalý přestup. Cíle v podobě restartu své střelecké kariéry však zůstávají.

Vaníček: Těším se na trenéra Radu a doufám, že ze mě vymáčkne to nejlepší, co ve mně je

8:16 » eFotbal.cz
Česká liga > Zatímco útočník Jan Chramosta se odebral do vršovického Ďolíčku na hostování bez opce, ofenzivní středopolař Antonín Vaníček dorazil na severočeskou Střelnici na hostování s opcí.

Fotbalisty Jablonce posílil Vaníček, opačným směrem míří hostovat Chramosta

22:29 » iFotbal.com
Fotbalisty Jablonce posílil křídelní záložník Antonín Vaníček, který přišel na roční hostování s opcí z Bohemians 1905. Opačným směrem na roční hostování bez opce zamířil útočník Jan Chramosta. Oba kluby o tom informovaly na svých webech. Source: ...

Fotbalisty Jablonce posílil Vaníček, opačným směrem míří hostovat Chramosta

14.June » Sport.cz
Fotbalisty Jablonce posílil křídelní záložník Antonín Vaníček, který přišel na roční hostování s opcí z Bohemians 1905. Opačným směrem na roční hostování bez opce zamířil útočník Jan Chramosta. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.

Výměna ofenzivních rychlíků. Vaníček bude hostovat v Jablonci, Chramosta v Bohemians

14.June » iFotbal.com
Fotbalisty Jablonce posílil křídelní záložník Antonín Vaníček, který přišel na roční hostování s opcí z Bohemians 1905. Opačným směrem na roční hostování bez opce zamířil s cílem živit kariéru útočník Jan Chramosta. Source: https://www.ceskatelevi...

Výměna ofenzivních rychlíků. Vaníček bude hostovat v Jablonci, Chramosta v Bohemians

14.June » ČT sport
Fotbalisty Jablonce posílil křídelní záložník Antonín Vaníček, který přišel na roční hostování s opcí z Bohemians 1905. Opačným směrem na roční hostování bez opce zamířil s cílem živit kariéru útočník Jan Chramosta.

Jablonec posílil Vaníček, opačným směrem míří hostovat Chramosta

14.June » Eurofotbal.cz
Jablonec posílil křídelní záložník Antonín Vaníček, který přišel na roční hostování s opcí z Bohemians 1905. Opačným směrem na roční hostování bez opce zamířil útočník Jan Chramosta. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.

Na mém seznamu jsou Trávník, Lischka i Kovařík, informoval Rada. Čím ho ve Sportu vytočil Hašek?

10.June » eFotbal.cz
Rozhovory > Minulá fantastická sezona okořeněná skvělým třetím místem je minulostí a v Jablonci už pomalu vyhlížejí ročník příští. V něm se budou snažit proklestit si cestu do pohárové Evropy a také držet kontakt s ligovou špičkou, jako se to tren...

Ruch na trase Ďolíček - Střelnice: Chramosta to poprvé v kariéře zkusí v Praze, Vaníček zažije praktiky Rady

9.June » eFotbal.cz
Česká liga > Zajímavá výměna nastala na zelenobílé trase Jablonec – Bohemians. Právě z Jablonce totiž putuje do Ďolíčku někdejší boleslavský snajpr Jan Chramosta a opačným směrem naopak míří nadějný záložník Antonín Vaníček.

Záložník Vaníček má zamířit z Bohemians na hostování do Jablonce

9.June » Sport.cz
Fotbalový záložník Antonín Vaníček míří z pražských Bohemians 1905 do Jablonce nad Nisou. Podle serveru iSport.cz odchází třiadvacetiletý hráč na roční hostování s opcí. Opačným směrem poputuje útočník Jan Chramosta.

Záložník Vaníček má zamířit z Bohemians na hostování do Jablonce

9.June » iFotbal.com
Fotbalový záložník Antonín Vaníček míří z pražských Bohemians 1905 do Jablonce nad Nisou. Podle serveru iSport.cz odchází třiadvacetiletý hráč na roční hostování s opcí. Opačným směrem poputuje útočník Jan Chramosta. Source: https://www.sport.cz/f...

Tato informační stránka o Jan Chramosta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Chramosta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes