Edna Nová

Vztahuje se k

Dnes nepracuji. Vzdělávám se, řekla Edna Nová

8.listopadu » blog.idnes.cz
Abych to upřesnila, slečna Edna to možná řekla nahlas, ale já jsem si to před pár dny přečetla na jejím facebooku a hned jsem zareagovala.

Jak spolu souvisí Lidl, zdražené máslo, hrozba islámu a sex s přestárlým mužem?

14.září » blog.idnes.cz
Lidl, zdražené máslo, hrozba islámu a sex s přestárlým mužem prostě spolu souvisí. A nějakým způsobem o nás tato témata vypovídají více než bychom si chtěli připustit.

Jsem mladá invalidní důchodkyně

7.září » blog.idnes.cz
Kvůli depresi jsem se stala invalidní důchodkyní. Vyšla jsem z Bohnic a nebyla schopna plně fungovat. Návrat do práce byl nereálný, tak mi přiklepli důchod 2. stupně (důchody se dělí na 1. až 3. stupeň dle závažnosti).

Jak znásilnit blogerku (láska nebeská v praxi)

6.září » blog.idnes.cz
Aneb jak se šílená žena seznamuje… Začátek jednoho velkého romantického eposu. Červená knihovna naruby. Lovestory cynicky.

Býti zlatokopkou není žádný med

31.srpna » blog.idnes.cz
O kariéře zlatokopky jsem párkrát přemýšlela, ale nakonec jsem to vždy zabalila, protože pro to asi fakt nemám potřebné vlohy. Došla jsem k přesvědčení, že být zlatokopkou není žádný med a že taková zlatokopka se musí "vyznat".

Co dělají nezadané dívky o víkendu?

28.srpna » blog.idnes.cz
Divoké večírky, bohatý sexuální život, nakupování nepotřebných kousků oblečení, sportovní aktivity, kafíčka a cigárka, víno, drogy a tak…

Mé představy o ideálním muži (aneb jak si z blogu udělat seznamku)

21.srpna » blog.idnes.cz
No tak představovat si ta holka může ledacos. Aby to taky nepřepískla a nezůstala na ocet. Čeká snad prince na bílém koni?! A nejhorší jsou ty trapné pětatřicítky, které spolkly všechnu moudrost. Doufám, že tak dalece ještě nejsem

Každá ženská zbožňuje nějakého fašistu

18.srpna » blog.idnes.cz
Každá ženská zbožňuj nějakého fašistu, holínku ve ksichtě a surové, surové srdce nějakého surovce jako ty. Ano, ženy mají rády parchanty. Každá má své důvody, proč si hýčká svého surovce. Příklady tří dívek, které okouzlil záporák

Co jsem asi na první schůzce měla zamlčet

8.srpna » blog.idnes.cz
Už jsem psala, jaké magory jsem na prvních schůzkách poznala já. Kdyby muži měli podat zprávu o mně, tak to bude také záživné počteníčko… O tom, co jsem řekla a co jsem raději říkat neměla.

Jak jsem se chtěla ve 24 letech vdávat (možná až moc otevřená zpověď odmítnuté ženy)

7.srpna » blog.idnes.cz
Milí drazí, o svatbě může uvažovat, potažmo psát i takový cynik jako já (jsem ženská reinkarnace chlípníka Charlese Bukowskiho, jen tolik nechlastám). Bohužel se dostávám do věku, kdy mi svatební oznámení chodí už pravidelně.

Zkušenosti s prvním a zároveň posledním rande (romantický kýč nečekejte)

3.srpna » blog.idnes.cz
O těžkosti a lehkosti seznamování aneb koho lze na takové seznamce vlastně potkat? Já nasbírala mnoho bizarních historek, poznala nespočet pošuků a sama odradila mnoho potencionálních zájemců.

Jak vypadá ideální žena dle muže?

2.srpna » blog.idnes.cz
Jako každá žena mám představu, jak by měl vypadat ideální muž... Teď jsem se dozvěděla, jak by měla vypadat ta ideální žena. A začala jsem cítit lehčí frustraci.

Tato informační stránka o Edna Nová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Edna Nová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes