Svatava Nováčková

Vztahuje se k

Blogerská pošta (Svatava Nováčková)

5.září » bigBLOGER
Po osmi letech blogerského působení patřím k autorům, kteří zde pamatují lepší časy ve smyslu dobrých čtivých nekonfliktních autorů a sociálně inteligentních diskutérů. Pravda, nemohu zapomenout na výjimku, ale ta samozřejmě potvrzuje pravidlo jin...

Proruské aktivity (Svatava Nováčková)

20.srpna » bigBLOGER
S radostí jsem dnes na Radiožurnálu vyslechla zprávu, že nově vytvořený tým ministerstva vnitra bude od nového roku monitorovat, sledovat a vyhodnocovat proruské aktivity na internetu. Propagandu Kremlu prý u nás šíří až stovka různých subjektů.

Náhoda je blbec (Svatava Nováčková)

6.července » bigBLOGER
Volný slunečný den, žádné vedro lákající ke koupání. Kde se vzal, tu se vzal nápad, zajít procházkou ke Svaté vodě. Naposledy jsem tam byla možná před 50 lety?

Nahoře bez (Svatava Nováčková)

1.července » bigBLOGER
Letos jsem se rozšoupla a odměnila se novými plavkami. Že bych tím odměnila i koupající a slunící se okolí, to se říct nedá.

Únor barevný (Svatava Nováčková)

19.března » bigBLOGER
Únor bílý prý pole sílí, Vítězný únor nám zadělal na pořádný malér. Myslím ten v osmačtyřicátém. Co udělá s drobnými živnostníky ten letošní, o tom nám poví až čas.

Nový rudý bratr přichází (Svatava Nováčková)

14.března » bigBLOGER
Problematika islámských imigrantů hýbe nejen celou Evropou, ale stala se tématem hospodských "řečí", blogů a mnohdy i bouřlivých výměn názorů v rodinách. Jako občanka České republiky postoj "Evropy" neovlivním. Vlasy si z toho nervu.

Já se z toho asi zhroším (Svatava Nováčková)

13.března » bigBLOGER
Dříve psali lékaři své zápisky do karty pacienta ručně. Pokud se k nim dotyčný marod vůbec nějak dostal, moc si nepočetl. To pan magistr v lékárně, to byl panečku machr! Mrknul okem a klikyháky se v jeho hlavě proměnily v obsahy šuplíčků a bez zav...

Tato informační stránka o Svatava Nováčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Svatava Nováčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes