Marcela Novotná

Vztahuje se k

Senátoři Valenta a Vosecký dostali pokutu, chybovali při sněmovních volbách

6.června » EuroZprávy.cz
Praha - Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí udělil pokutu 20 tisíc korun senátorovi a majiteli firmy Synot Ivo Valentovi. Důvodem je chyba při sněmovních volbách, v nichž Valenta jako třetí osoba podporoval Stran...

Obyvatelům nabízí finanční podporu na domácí čistírny

18.ledna » Vodarenstvi.cz
Řada obcí na Českolipsku bojuje s chybějící veřejnou kanalizací zakončenou čistírnou odpadních vod. Zvlášť pro menší z nich by šlo o desetimilionové investice a s tím související zadlužení na další desítky let. Obce v regionu tak lidem začaly nabí...

Hostem on-line rozhovoru Deníku bude Marcela Novotná

9.října » Liberecký deník
Česká Lípa – V úterý 10. října dorazí do českolipské redakce Marcela Novotná, aby mohla od deseti hodin odpodívat na otázky čtenářů.

Společnost

29.května » iHNed.cz
V sobotu se v pražském Černínském paláci slavnostně předávaly Ceny SDGs. Passenger Group je nejobdivovanější firmou v oblasti nemovitostí, služeb pro podniky. Česká podnikatelská pojišťovna podepsala Evropskou chartu diverzity.
Karel Kapoun - politik - ČSSD
Jan Farský - politik za TOP09
Miroslav Pelta - Český fotbalový brankář
Petr Nečas - Premiér ČR
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Marcela Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes