Marek Hrvol

Related to

Na mostě u nemocnice probíhají poslední práce, otevře se v dohledné době

11.October » e-mostecko.cz
Most - Přinášíme informaci, která potěší všechny, kteří musejí cestovat k mostecké nemocnici. Během listopadu bude dokončena rekonstrukce mostu, kvůli které je v lokalitě složitější dopravní situace kvůli objízdným trasám. V současné době probíhaj...

Chodník v ulici Jana Opletala v Mostě dělníci provizorně opravili

9.October » Mostecký deník
Vedení města Most reaguje na facebookový příspěvek týkající se špatné opravy chodníku v ulici Jana Opletala. Právě zde totiž probíhá rozsáhlá rekonstrukce vodovodu a kanalizace, kterou provádí společnost Severočeská servisní.

Most: Chodník v ulici Jana Opletala byl provizorně opraven

Město Most reaguje na facebookový příspěvek týkající se špatné opravy chodníku v ulici Jana Opletala. Právě zde totiž probíhá rozsáhlá rekonstrukce vodovodu a kanalizace, kterou provádí společnost Severočeská servisní.

Lidé si postěžovali na záplatovaný chodník v Mostě. Jde o rychlou provizorní opravu

8.October » e-mostecko.cz
Most – Ve facebookové skupině našeho zpravodajství Most se ve středu odpoledne objevilo video, které zachycuje záplatu na chodníku v ulici Jana Opletala s kritikou provedených prací. Jde o provizorní opravu, kterou bylo nutné provést rychle, vysvě...

Průhledný chanovský panelák jde k zemi, ještě loni byl obydlený

17.September » iDNES.cz
Vybydlený panelový blok 3 na chanovském sídlišti, které patří k nejznámějším vyloučeným lokalitám v...

Průhledný chanovský panelák jde k zemi, ještě loni byl obydlený

17.September » iRegiony Impuls
Vybydlený panelový blok 3 na chanovském sídlišti, které patří k nejznámějším vyloučeným lokalitám v Česku, se stává pomalu minulostí. Demolice neobyvatelného domu začala bez velké pozornosti v pondělí. Do soboty by měla stavební firma z místa vyvá...

V Chanově se začal bourat další dům zdemolovaný nájemníky

17.September » Homerlive
V Chanově se začal bourat panelový dům číslo 3, který jeho nájemníci zcela zdevastovali. Blok 3 byl poslední z vysokých věžových domů a byl v nejhorším stavu. Město Most se pro jeho demolici rozhodlo kvůli bezpečnostním a estetickým důvodům. Část ...

Most vypoví smlouvy parkovištím, chce sjednotit ceny i systém ve městě

26.August » iDNES.cz
Mostecký magistrát se chystá zrušit nevýhodné a letité nájemní smlouvy provozovatelům parkovišť a...

Most vypoví smlouvy parkovištím, chce sjednotit ceny i systém ve městě

26.August » iRegiony Impuls
Mostecký magistrát se chystá zrušit nevýhodné a letité nájemní smlouvy provozovatelům parkovišť a sjednotit parkovací systém ve městě. Do konce roku proto ukončí smlouvy soukromým provozovatelům na čtyřech placených parkovištích na pozemcích města.

Most vyhověl petici a zruší dětské hřiště za Kahanem. Někteří rodiče nesouhlasí

22.August » Mostecký deník
Radnice bourá problémová hřiště a mění strategii. Vylepšováním ploch mimo obytné zóny chce odradit výrostky od shlukování pod okny paneláků. Na Šibeníku upraví skatepark a udělá bistro.

Johana křísí fotbalový Most. Ale první liga teď není reálná, říká

16.August » iDNES.cz
Zažil rozkvět mosteckého fotbalu i jeho zkázu, teď je Petr Johana tváří obrozeného klubu. Exreprezentant coby kouč nového Baníku Most - Souš zkusí vrátit lesk těžce zkoušenému fotbalu ve městě.

Most: Je rozhodnuto. První participativní rozpočet Hejbni Mostem má své vítěze

Sláva vítězům, čest poraženým! Mostečané rozhodli o projektech, které se budou v našem městě realizovat v rámci prvního ročníku participativního rozpočtu známého pod názvem Hejbni Mostem.

Tato informační stránka o Marek Hrvol zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Hrvol" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes